Najnowsza płyta Davida Garretta z biletem na koncert

15 grudnia 2022
ICONIC to ostatnia, najnowsza płyta wybitnego wirtuoza skrzypiec Davida Garretta. 
Po serii grania światowych przebojów pop-rockowych artysta wraca do utworów klasycznych. Nowy album został zainspirowany legendarnymi muzykami, których młody David podziwiał w dzieciństwie. Teraz do kupienia w pakiecie z biletem na przyszłoroczny koncert w Warszawie. 
 
 
David Garrett już wcześniej pokazał, że posiada niesamowity talent i zawsze potrafi ze swego występu zrobić show. Dotyczy to zarówno energetycznych „Viva la Vida” zespołu Coldplay czy „Dangerous” Davida Guetty jak prezentacji klasycznych melodie Bacha czy Mozarta. Za każdym razem potrafi porwać tłumy. Tym razem wraca do klasyki, na której się wychował. 
 
–  Niestety, wiele pięknych dzieł z wcześniejszych okresów twórczości wybitnych wirtuozów popadło w zapomnienie. Przypominając światu te piękne melodie czuję zarówno zaszczyt jak i odpowiedzialność. Pragnę na nowo przywrócić je do życia mówi o nowym krążku David Garrett.
ICONIC to ponad dwadzieścia nagrań, w tym kompozycje Bacha, Dvořáka, Glucka, Kreislera, Mendelssohna i Schumanna, w aranżacjach na skrzypce, gitarę i orkiestrę. Album został wydany przez legendarną wytwórnię Deutsche Grammophon.
 
Część utworów, które znalazły się na najnowszej płycie, Garrett wykonał także w duetach, a do współpracy zaprosił m.in. swoich nauczycieli i osoby, które wywarły duży wpływ na jego warsztat muzyczny i sceniczny. Wśród nich znajdują się: Itzhak Perlman, tenor Andrea Bocelli, flecista Cocomi i trębacz Till Brönner. David Garrett osobiście wybierał utwory do nagrań. 
 
Najbliższa europejska trasa, w ramach której David Garrett przyjedzie także do Polski, obejmie promocję najnowszego albumu ICONIC. Na scenie COS Torwar w Warszawie artysta wystąpi 18 kwietnia 2023 roku w akompaniamencie gitary i basu. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM. Płyta ICONIC wraz z biletem na koncert w Warszawie to znakomity zestaw prezentowy dla fanów niemieckiego wirtuoza. Warto o tym pamiętać przed Świętami. Pakiet do kupienia na www.biletserrwis.pl.