17 kwietnia 2023

David Garrett już we wtorek przyjedzie do Polski! Skrzypek zagra w Warszawie utwory z najnowszej płyty “ICONIC”. Jego wcześniejsze występy w ramach obecnej trasy w Kopenhadze, Lucernie, Luksemburgu i kilku innych znanych miastach zgromadziły komplety publiczności.

 

 

Album “ICONIC” – ostatni w dorobku wirtuoza – wywołał ogromne zainteresowanie wśród fanów artysty. Płyta inspirowana jest legendarnymi utworami kompozytorów, których artysta podziwia od najmłodszych lat.

 

Tegoroczna trasa koncertowa Davida Garretta promująca album “ICONIC” obejmuje między innymi: Niemcy, Włochy, Czechy, Turcję, Danię, Szwajcarię, Austrię, Gruzję i Singapur. 18 kwietnia artysta zagra też w Polsce. 
Występ w Warszawie będzie jednym z największych na trasie tego wybitnego skrzypka. David Garrett zagra bowiem przy wypełnionej po brzegi hali Torwar – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu artysty.
Podczas grudniowego pobytu w Polsce David Garrett powiedział, że postara się zaskoczyć swoich odbiorców zarówno formą jak i utworami zagranymi podczas show. Aby zachęcić polskich fanów do przyjścia na koncert, skrzypek odpowiedział na kilka pytań.

 

 

Niektóre z utworów, które są na płycie “ICONIC”, artysta nagrał w duetach z ważnymi i znaczącymi osobami w świecie muzyki. Wśród nich znajdują się między innymi: izraelski skrzypek Itzhak Perlman, tenor Andrea Bocelli, flecista Cocomi i trębacz Till Brönner. Na scenie, podczas niesamowitej trasy koncertowej, artysta występuje przy akompaniamencie gitary i basu.

 

 

Koncert Davida Garretta z pewnością będzie świętem. Prawdziwą muzyczną ucztą. Artysta zagra wszak między innymi legendarne kompozycje Bacha, Dvořáka, Mendelssohna i Schumanna. Wspaniali kompozytorzy i najlepszy aktualnie skrzypek świata to zestawienie, które gwarantuje niezwykłe doznania. To będzie koncert wart zapamiętania! – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu artysty.

 

Najlepszy wirtuoz skrzypiec XXI wieku zagra koncert w Warszawie 18 kwietnia 2023 roku w COS Torwar. Bilety można zakupić na stronie www.biletserwis.pl. Przed koncertem, o godzinie 18:30 wejściówki będą do nabycia także w COS Torwar. Na wydarzenie zaprasza agencja Prestige MJM!