9 listopada 2016

TAURON Arena Kraków ma powody do dumy! Już niebawem na jej scenie wystąpi dwóch największych i świeżo upieczonych zwycięzców prestiżowej gali MTV EMA 2016 – Justin Bieber oraz Martin Garrix. Cieszące się rekordową popularnością koncerty popularnych artystów zorganizuje agencja Prestige MJM.

 

6 listopada w Rotterdamie odbyła się gala wręczenia statuetek MTV Europe Music Awards 2016, najbardziej prestiżowych europejskich nagród przemysłu muzycznego. Wśród największych zwycięzców wieczoru znaleźli się m.in. Justin Bieber oraz Martin Garrix. Kanadyjski wokalista otrzymał najważniejsze wyróżnienie wieczoru, czyli statuetkę w kategori "Najlepsza Piosenka", jak również "Najwięksi Fani" oraz "Najlepszy Kanadyjski Artysta". Do rąk młodego holenderskiego DJ-a trafiły z kolei dwie statuetki – "Najlepszy Wykonawca Muzyki Elektronicznej" oraz "Najlepszy wykonawca w serii MTV World Stage". Polscy fani tych artystów mają podwójny powód do radości. W najbliższym czasie obaj wykonawcy wystąpią w Krakowie, na zaproszenie agencji Prestige MJM.

 

 

– Cieszy nas, że to właśnie w TAURON Arenie Kraków tych dwóch znakomitych wykonawców świętować będzie wkrótce swoje najnowsze sukcesy. Obaj artyści są na absolutnym szczycie swojej popularności i trudno wymarzyć sobie lepszy moment na ich wizytę w Polsce. Trudno też wskazać lepsze miejsce dla tych koncertów. TAURON Arena Kraków zdążyła już udowodnić nam podczas koncertu formacji Scorpions, że doskonale sprawdza się w przypadku w pełni wyprzedanych koncertów. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższy piątek pobijemy kolejny rekord frekwencyjny. W przypadku tego obiektu możemy więc mówić o całej serii wydarzeń, cieszących się bezprecedensowym zainteresowaniem fanów – ocenia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

– TAURON Arena Kraków z racji swojej wielkości i wielofunkcyjności jaką zapewnia organizatorom, zajmuje kluczowe miejsce na polskiej mapie tras koncertowych największych światowych gwiazd. Wydarzenia organizowane przez Prestige MJM, największą polską agencję, są na to dowodem. – mówi Małgorzata Marcińska Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Miasta S.A. zarządzającej TAURON Areną Kraków. – To dla nas przyjemność móc współpracować, wspólnie pobijać kolejne rekordy frekwencji i dostarczać fanom niezapomnianych emocji. Jestem przekonana, że ta współpraca będzie się nadal rozwijać i wkrótce poznamy kolejne nazwiska gwiazd, które wystąpią w TAURON Arenie Kraków – dodaje.

 

 

Justin Bieber zaśpiewa w TAURON Arenie Kraków w piątek, 11 listopada 2016 r. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM. Kilkanaście dni później, bo już 27 listopada w tej samej hali przed polską publicznością zaprezentuje się Martin Garrix. Wejściówki na koncert holenderskiego DJ-a można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.