Na koncert Scorpions bilety znikają w expresowym tempie!

13 października 2017

Ogromne zainteresowanie koncertem Scorpions! Legendarna niemiecka grupa wystąpi 1 grudnia w ERGO ARENIE przy pełnych trybunach! Najwięcej widzów przyjedzie z Warszawy. Bilety z tego miasta zakupił blisko co czwarty uczestnik koncertu.

 

Już 1 grudnia w wypełnionej ERGO ARENA zagra zespół Scorpions. Wszystko na to wskazuje, że koncert muzycznej legendy z Hanoweru tradycyjnie okaże się frekwencyjnym sukcesem. Nie inaczej było również w przypadku poprzednich wizyt Scorpionsów w Polsce. Warto przypomnieć, że to właśnie do tego zespołu należy frekwencyjny rekord w Polsce – 700.000 osób na koncercie w ramach Inwazji Mocy na podkrakowskim lotnisku. Z kolei w 2011 roku grupa zagrała w Tarnowie, gromadząc na lokalnym Stadionie Miejskim około 15 tysięcy fanów. Podobnej skali powodzeniem cieszył się również występ niemieckiej formacji w łódzkiej hali Atlas Arena oraz TAURON Arenie Kraków. Obydwa koncerty były wyprzedane.

 

Również show na pograniczu Gdańska i Sopotu w ERGO ARENIE będziemy mogli zaliczyć do tego grona. W sprzedaży zostały dosłownie ostatnie bilety na miejsca siedzące.

 

– Jak to bywa w przypadku legend muzyki Roda Stewarta, Scorpions, Dave Matthews Band czy nawet Motorhead, największym zainteresowaniem cieszą się bilety na miejsca siedzące. Obecnie w sprzedaży zostały ostatnie wejściówki na trybuny, więc jeśli ktoś chciałby obserwować niemiecką legendę z tych właśnie sektorów, to powinien pospieszyć się z  zakupem biletów – komentuje Janusz Stefański, z agencji Prestige MJM.

 

– Podczas koncertu w ERGO ARENIE, największą liczbę biletów zakupili mieszkańcy Warszawy, Trójmiasta, Poznania, Piły, Bydgoszczy oraz Szczecina. Scorpionsi mogą pochwalić się również wiernymi fanami z całej Polski którym nie straszna długa podróż, ponieważ wejściówki zostały również nabyte w Krakowie, Lublinie, Tarnowskich Górach, Radomiu. Dodatkowo będziemy mieć okazję gościć fanów zza granicy: m.in.  z Rumunii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Włoch oraz oczywiście z Niemiec – zdradza Mateusz Pawlicki, z agencji Prestige MJM, która po raz kolejny zorganizuje koncert Scorpions w Polsce.

 

 

Założona w 1965 roku grupa Scorpions niemalże od początku swojej kariery cieszy się szczególną popularnością w Polsce, gdzie – od wczesnych lat 80. – kojarzona jest przede wszystkim z kultową rockową balladą „Wind Of Change”. Utwór nawiązuje do przemian politycznych, które przyczyniły się do upadku Związku Radzieckiego oraz rozwiązania bloku wschodniego. Polacy pokochali zespół z Hanoweru również za ponadczasowe ballady i rockowe, melodyjne brzmienia. Ostatnie lata są zwieńczeniem sukcesu legendarnego zespołu.

 

– Warto przypomnieć, że dla najwierniejszych fanów uruchomiliśmy nie lada gratkę. W przypadku zakupu wejściówki poprzez stronę bilety.imprezyprestige.com, będzie można stać się posiadaczem Collector's Ticket. Taki bilet cechuje wyjątkowa oprawa graficzna i jest niezwykłą pamiątką z koncertu – dodaje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

 

Scorpions wystąpią 1 grudnia w hali ERGO ARENA w Gdańsku/Sopocie. Jako support zagra Nocny Kochanek. Wejściówki na to wydarzenie można kupować za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju. Koncert organizuje agencja Prestige MJM. 

Galeria