25 lutego 2013

Koncert Bon Jovi na stadionie PGE ARENA w Gdańsku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Już dziś wiadomo, że na to wydarzenie przyjadą fani artysty z 25 państw!

Zainteresowanie koncertem rośnie z każdym dniem. Warto podkreślić, że tempo sprzedaży biletów wzrasta nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Na czerwcowy koncert wejściówki nabyli już fani z 25 państw.
 
Najwięcej zagranicznych zamówień pochodzi z Litwy. Tam sprzedało się już 260 biletów. Na dalszych miejscach plasują się: Rosja, Łotwa, Wielka Brytania i Ukraina – informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem pierwszego w Polsce koncertu grupy Bon Jovi. To wydarzenie odbędzie się 19 czerwca na stadionie PGE ARENA w Gdańsku.
 
Organizatorzy otrzymali także zamówienia na bilety z bardzo odległej Australii czy z USA. Ponadto do Gdańska przyjadą fani z: Belgii, Białorusi, Niemiec, Danii, Hiszpanii, Estonii, Finlandii, Rosji, Szwecji, Tunezji, Ukrainy, Francji, Węgier, Irlandii, Włoch, Holandii, Norwegii, Szwajcarii czy nawet z Izraela. Na mapie sprzedaży biletów nie brakuje zresztą europejskich stolic i największych ośrodków na świecie. Na koncercie Bon Jovi będą bowiem osoby z Melbourne, Brooklynu, Londynu, Mińska, Kijowa, Odessy, Kopenhagi, Budapesztu, Kowna, Wilna, Oslo, Moskwy czy Sankt Petersburga. – Z zagranicznych miast najwięcej, bo 69 biletów, sprzedało się w Wilnie – dodaje Marek Kurzawa z Prestige MJM. 
 
W Polsce bilety najlepiej sprzedają się w Gdańsku i Warszawie. Stolica prowadzi pod względem liczby wejściówek zakupionych w internecie (13 proc. ogółu sprzedanych biletów w internecie). Gdańsk jest na pierwszym miejscu w przypadku biletów kupionych w punktach sprzedaży (21 proc. ogółu sprzedanych biletów w punktach sprzedaży). W czołówce znajdują  się także: Gdynia, Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław, Bydgoszcz, Szczecin, Katowice oraz Olsztyn. 
Łącznie bilety w internecie były nabywane w 849 polskich miejscowościach. W przypadku punktów sprzedaży było to 112 miejscowości  – tłumaczy Marek Kurzawa z Prestige MJM. 
 
Warto również dodać, że bilety na czerwcowy koncert Bon Jovi cały czas znajdują się w sprzedaży. Można je nabywać za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com i www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.