Na Backstreet Boys za 90 złotych tuż pod scenę lub jako VIP!

21 lipca 2014
Organizatorzy koncertu Backstreet Boys przygotowali wyjątkową promocję dla fanów zespołu. W najbliższy wtorek i środę (22 – 23 lipca) będzie można skorzystać z promocji Happy Ticket, która gwarantuje udział w koncercie za jedyne 90 zł! W ten sposób będzie można otrzymać – w zależności od szczęścia – zarówno bilet do Diamond Circle, jak i do strefy VIP!
 
To niepowtarzalna szansa, żeby pojawić się na koncercie Backstreet Boys. Występ legendarnego boysbandu odbędzie się już w najbliższą niedzielę 27 lipca. W ERGO ARENIE zapowiada się wielkie amerykańskie show, na którym można pojawić się wydając jedynie 90 zł!
 
Promocja Happy Ticket ruszy 22 lipca równo o północy. Wejściówki będzie można nabywać przez cały wtorek i środę za pośrednictwem strony www.eventim.pl. Każda osoba może kupić maksymalnie osiem biletów. 
 
Każdy Happy Ticket będzie w dniu koncertu wymieniany na bilet na koncert Backstreet Boys. O szczegółach dotyczących godziny i miejsca wymiany uczestnicy promocji zostaną poinformowani drogą mailową – tłumaczy Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje jest organizatorem koncertu Backstreet Boys.
 
Happy Ticket uprawnia do wstępu do jednej z pięciu stref: Diamond Circle, Golden Circle, Płyta A, sektory na tribunách lub strefa VIP. Strefa i miejsca zostaną przydzielone zgodnie z uznaniem organizatora w momencie wejścia do hali ERGO ARENA w dniu koncertu. Może to więc być zarówno bilet VIP, jak i bilet do Diamond Circle lub na płytę A. Wszystko zależy od decyzji organizátora i… łutu szczęścia. Stąd Happy Ticket. Generalnie jednak nie sposób stracić na promocji. 
 
Więcej szczegółów dotyczących wejściówek Happy Ticket i regulamin promocji fani Backstreet Boys znajdą na stronie www.eventim.pl