5 lipca 2022

Scena wśród górskich szczytów, najpiękniejsza muzyka lata, a do tego cudne widoki – to przepis na fantastycznie skrojony wakacyjny dzień w sercu Beskidu Sądeckiego. SUMMERTIME, czyli Koncert Pod Wieżą to właśnie taka propozycja. Przedstawiamy spot promujący to wydarzenie.To będzie zupełnie wyjątkowy koncert. Muzyka pełna słońca i gorących letnich rytmów zabrzmi w podniebnym amfiteatrze otoczonym najpiękniejszymi szczytami Beskidu Sądeckiego. Takiej sceny – położonej na wysokości 896 m n.p.m. – nie ma nigdzie indziej, zatem to może być wyłącznie Koncert Pod Wieżą. Tematem przewodnim kolejnej edycji tego wydarzenia będzie SUMMERTIME.


Posiadacze biletów na koncert otrzymają możliwość doświadczenia nie tylko spektakularnego muzycznego show na łonie natury, ale i uroków górskich wycieczek!
Każdy, kto kupi wejściówkę, otrzyma również specjalne zaproszenie na zwiedzanie najpiękniejszych zakątków Beskidu Sądeckiego! Bilety na wydarzenie upoważniają także do wejścia na wieżę widokową. Ta atrakcja turystyczna, u stóp której odbędzie się koncert, jest malowniczą drewnianą konstrukcją na szczycie Drabiakówki, w okolicach Krynicy-Zdroju. Obiekt co roku zapiera dech w piersiach spragnionych górskich wrażeń turystów – w końcu to pierwsza w Polsce wieża widokowa ze ścieżką edukacyjno-widokową w koronach drzew!

 


Bilety na Koncert Pod Wieżą, które uprawniają do przejazdu kolejką krzesełkową (w górę i w dół), wejście na wyjątkowy koncert oraz zwiedzanie wieży widokowej są dostępne na biletserwis.pl oraz w kasach Słotwiny Arena – Wieża widokowa w Krynicy-Zdroju. Koncert odbędzie się 27 sierpnia, a jego organizatorem jest Słotwiny Arena we współpracy z agencją Prestige MJM.