28 lipca 2022

Koncerty Andrei Bocellego są znane na całym świecie nie tylko ze względu na piorunujący głos artysty, ale i niezwykłych gości, których zwykle zaprasza na scenę. Stanie się tak również na koncercie na PGE Narodowym w Warszawie! Z artystą wystąpi międzynarodowy skład m.in. ukraińska skrzypaczka Anastasiya Petryshak czy włoska sopranistka Francesca Maionchi. Tradycyjnie dopiero w ostatniej chwili okaże się, czy na scenie zobaczymy także syna Andrei – Matteo Bocellego. Koncert organizuje agencja Prestige MJM.

 

 

Jeden z największych koncertów Andrei Bocellego w Polsce zbliża się wielkimi krokami! Już 19 sierpnia głos uwielbianego tenora wypełni PGE Narodowy w Warszawie. Na kilka tygodni przed wydarzeniem artysta zdradza, czego możemy się spodziewać.

 

Polscy muzycy u boku tenora

 

Na koncercie Andrei Bocellego już sam widok sceny będzie zapierał dech w piersiach. Na jej deskach zgromadzi się tłum wspaniałych muzyków – tego wieczoru tenorowi akompaniować będzie Orkiestra Akademii Beethovenowskiej oraz Akademicki Chór Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

 

Jesteśmy dumni z polskich muzyków, że tak licznie wystąpią na scenie obok maestro. WIemy, że muzyka, którą zagra i zaśpiewa ten skład, będzie miała niesamowitą moc, idealnie komponując się z siłą głosu tenora – komentował Marek Kurzawa z Prestige MJM.

 

Damsko-męskie duety i gest solidarności z Ukrainą

 

Całość występu dopełnią specjalni goście – soliści, których Andrea zaprosił na warszawski koncert. Nie ma przecież nic piękniejszego niż wzruszające, klasyczne duety! I tak męski głos tenora dopełni włoska sopranistka Francesca Maionchi. Artystka ta już nie raz śpiewała z Andreą na jego największych koncertach. Ich damsko-męska, muzyczna opowieść wprowadza do całego występu elementy romantyzmu wywołujące dreszcz widzów!

 

 

Na warszawskim koncercie nie zabraknie także gestu solidarności z Ukrainą. Anastasiya Petryshak, skrzypaczka z tego kraju, zaprosi widzów w świat jej muzycznego przeżywania. Muzyka wykonana przez artystkę i zaśpiewana głosem najbardziej uwielbianego tenora świata to emocjonalna bomba, obok której nie można przejść obojętnie.

 

 

Czy Bocelli zaprosi syna i córkę na scenę?

 

Tradycyjnie to, czy wschodząca gwiazda muzyki Matteo Bocelli wystąpi u boku ojca, do ostatniej chwili jest słodką tajemnicą artystów. Syn Andrei rozwija teraz solową karierę i należy przyznać, że fanki szaleją za przystojnym Włochem! Klan Bocellich na Mateo jednak się nie kończy, a Andrea coraz częściej na scenie występuje także z…10-cio letnią córką Virginią! Czy zobaczymy dzieci tenora także w Warszawie? Przekonamy się 19 sierpnia!

 

 

Ostatnie bilety na warszawskie wydarzenie są dostępne na: biletserwis.pl. Tam znajdziecie również wejściówki na przyszłoroczny koncert Andrei, który odbędzie się 26 sierpnia 2023 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Obiecujemy, że po koncercie na PGE Narodowym bez dwóch zdań będziecie chcieli zobaczyć tenora ponownie!

 

Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.