11 lipca 2018

Setki kilogramów konfetti i artyści, którzy prześcigają się w ilościach efektów specjalnych – Music Power Explosion na końcówce przygotowań!
 

Od poniedziałku na stadionie we Wrocławiu trwają intensywne przygotowania do Music Power Explosion – wydarzenia, które już w ten piątek przyciągnie tysiące fanów muzyki elektronicznej. Uczestnicy będą świadkami gigantycznej produkcji, wspartej spektakularnymi efektami świetlnymi.
 

Ogromna scena, która powstaje właśnie na murawie stadionu Wrocław to konstrukcja wsparta elementami o łącznym ciężarze 40 ton. Całość osiągnie wagę ponad 100 ton. Światło sceny finalnie będzie miało ponad 20 metrów kwadratowych, a wizualizacje zostaną rozłożone na ponad 30 ekranach ledowych. Zasoby prądu, które zasilą organizację Music Power Explosion, wystarczyłyby w pełni na zasilenie 10-tysięcznego miasteczka.
 

Efekty specjalne zaplanowane na ten wyjątkowy wieczór nie mają sobie równych! Jak na wydarzenie muzyki elektronicznej przystało, na backstage stadionu przyjechały setki kilogramów confetti. Artyści miedzy sobą prześcigają się w ilościach efektów specjalnych, jakie każdy z nich zastosuje w trakcie swojego setu. Występy Tiësto, Steve Aoki, Afrojacka, Don Diablo, Zedda i polskich artystów uświetnią gigantyczne ilości materiałów pirotechnicznych, których łączna wartość to blisko 200 tysięcy zł. Poszczególne sety artystów zostaną wzbogacone o wyrzutnie ognia oraz pokazy laserowe.
 

Music Power Explosion odbędzie się już w najbliższy piątek, 13 lipca na stadionie we Wrocławiu. Bilety na wydarzenie można jeszcze zakupić poprzez strony bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w dniu show w kasach biletowych na stadionie. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.