23 maja 2018

Jason Derulo jest nie tylko artystą wszechstronnie wykształconym, ale także wielokrotnie nagradzanym. Do tego sprzedał 56 milionów singli, słucha go 17 bilionów odbiorców radiowych, a odtwarza miliard userów na YouTube! Te liczby muszą robić wrażenie! Na żywo artysta wystąpi w Polsce jeszcze w tym roku! O niezmierzonym talencie Jasona Derulo będzie można przekonać się już 30 października w warszawskiej hali COS Torwar.

 

W ramach podsumowania 10-lecia swojej artystycznej działalności, Jason Derulo postanowił wydać album, który świadczy o jego nieustających sukcesach. „Platinum Hits” – już sama nazwa mówi sama za siebie – posiada 12 utworów, pośród których aż 11 okryło się platyną i multiplatyną!

 

Jason Derulo jest nie tylko piosenkarzem, tancerzem, producentem i autorem tekstów, ale także właścicielem licznych nagród muzycznych. Już jako szesnastoletni chłopiec zdobył swoją pierwszą nagrodę główną w finale amerykańskiego programu rozrywkowego „Showtime at the Apollo”. Po tym wydarzeniu młody artysta został zauważony przez jednego z najlepszych producentów muzycznych J. R. Rotema, a jego nazwisko zyskało sławę w świecie muzyki. To właśnie dzięki Rotem’owi Derulo podpisał swoje pierwsze kontrakty z renomowanymi wytwórniami: Beluga Heights i Warner Bros. Records i już w 2009 roku wydał swój debiutancki singiel „Whatcha Say”. J. R. Rotem jest chodzącą legendą – współpracował z wieloma gwiazdami światowego formatu – takimi jak:  Rihanna, Leona Lewis i Dr. Dre. O sukcesach pierwszego przeboju Derulo można pisać i mówić bez końca. Zaledwie po trzech miesiącach singiel „Whatcha Say” zdobył szczyty wszystkich list przebojów. Jego hit dotarł także na wierzchołek Billboardu, cenionego rankingu, amerykańskiego magazynu muzycznego. Po tym debiucie singiel sprzedał się w trzech milionach egzemplarzy, następnie zdobywając status multiplatyny i okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”! 

 

 

Przez 10 lat swojej twórczości Jason Derulo sprzedał ponad 56 milionów singli, a dzięki swojemu talentowi i ukierunkowanemu wykształceniu, zdobył wiele prestiżowych nagród, do których między innymi należą: YouTube Music Awards (2015) w kategorii „50 artystów wartych obejrzenia”

 

i  CTM Music Awards (2017), którą fani przyznali mu w kategorii „występ roku”. Według statystyk wokalista stał się także numerem jeden wśród artystów płci męskiej, którego utwory były najczęściej grywane w rozgłośniach radiowych w 2014 roku.
– Fenomen Jasona Derulo jest niepodważalny. Świadczy o tym między innymi 17 bilionów odbiorców radiowych i fakt, że wszystkie jego wideoklipy obejrzało łącznie ponad miliard userów YouTube'a – mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu Jasona Derulo w Warszawie.


Spektakularne wokalno-taneczne show Jasona Derulo odbędzie się 30 października w hali COS Torwar. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.