25 maja 2016

Energetyczna strefa Monster Energy oraz występy DJ-a to tylko wybrane atrakcje, które dla wszystkich uczestników Jarocin Festiwal 2016 przygotowuje marka Monster Energy, główny sponsor imprezy. Tegoroczna edycja kultowego festiwalu odbędzie się w dniach 7 – 9 lipca w Jarocinie. Na festiwalowej scenie wystąpią: Slayer, The Prodigy, Five Finger Death Punch, TSA, Sweet Noise i wielu innych.

 

Monster Energy to jeden z najpopularniejszych napojów energetycznych na świecie, który od samego początku angażuje się w muzykę. Podczas gdy większość firm przeznacza swoje nakłady na reklamę, Monster preferuje wspieranie zespołów, koncertów oraz festiwali.  Reprezentowany przez sportowców, rockowe bandy, zjawiskowe Monster Girls oraz tysiące fanów utożsamiających się ze swoimi idolami spod znaku zielonej M-ki, Monster to dużo więcej niż tylko napój energetyczny – to styl życia zamknięty w puszce.

 

 

Znany producent napojów energetycznych bardzo aktywnie zaangażuje się w tegoroczną edycję festiwalu w Jarocinie. Na terenie pola festiwalowego Jarocin Festiwal 2016 powstanie specjalna strefa Monster Energy, w której wszyscy uczestnicy będą mogli zrelaksować się przy muzyce granej przez DJ-a oraz ochłodzić się zimnym Monsterem. O innych niespodziankach przygotowanych przez sponsora dowiemy się w nadchodzących tygodniach.


– Monster Energy znany jest z aktywnego wspierania największych międzynarodowych wydarzeń sportowych oraz imprez muzycznych, w tym przede wszystkim tych związanych z nurtem gitarowym. Jesteśmy przekonani, że obecność tej marki podczas festiwalu w Jarocinie zapewni uczestnikom solidną dawkę energii i dobrej zabawy – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje Jarocin Festiwal 2016.

 

Monster Energy to także sponsor Power Festivalu, który odbędzie się już 7 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie. W ramach imprezy na jednej scenie wystąpią formacje: Korn – dowodzona przez legendarnego Jonathana Davisa, Megadeth – z charyzmatycznym Dave’m Mustainem na czele oraz hardrockowa grupa Sixx:A.M, współtworzona przez Nikki’ego Sixx’a, DJ Ashbę oraz Jamesa Michaela.

 

Jarocin Festiwal 2016 odbędzie się w dniach 7 – 9 lipca. Po raz drugi zorganizuje go agencja Prestige MJM we współpracy ze Spichlerzem Polskiego Rocka. Nadchodząca odsłona imprezy to duży krok w stronę standardu zachodnich festiwali mocnego rockowego i metalowego brzmienia. Na jarocińskiej scenie wystąpią m.in. formacje: Slayer, The Prodigy, Five Finge Death Punch oraz wielu innych.  Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez stronę: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.