29 listopada 2011

Michael Bublé na światową scenę muzyczną wkroczył na dobre w 2003 roku. Od tego czasu jest doskonale znany, jako znakomity wykonawca utworów jazzowych. Bublé perfekcyjnie śpiewa swoje piosenki, ale lubuje się także w nadawaniu nowego, wyjątkowego brzmienia, doskonale znanym kompozycjom gwiazd światowej muzyki. – To absolutnie jedna z czołowych postaci światowej estrady obecnej doby – tłumaczy Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Co ciekawe, artysta do tej pory nigdy nie występował w Polsce, mimo że w naszym kraju jego twórczość ma wielu entuzjastów. Najlepszym dowodem na popularność Michaela Bublé w Polsce jest obecność jego utworów w największych rozgłośniach radiowych. – W 2007 roku piosenka „Mr And Mrs. Jones”, która pochodzi z płyty „Call Me Irresponsible”, zajęła pierwsze miejsce w rankingu Listy Przebojów Radiowej Trójki za rok 2007 – wyjaśnia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.  – W tym roku pojawiła się doskonała okazja, żeby sprowadzić Kanadyjczyka do Polski. Postanowiliśmy ją wykorzystać, ponieważ bardzo zainteresowany oficjalnym debiutem w naszym kraju był zarówno sam artysta i jego management – dodaje Marek Kurzawa z Prestige MJM.

Koncert Michaela Bublé odbędzie się w hali ERGO ARENA. Ten nowoczesny obiekt w 2013 roku gościć będzie siatkarzy walczących o miano najlepszej drużyny narodowej w Europie. Z kolei w lipcu tego roku we wspomnianej hali odbył się turniej finałowy siatkarskiej Ligi Światowej. Poza tym w hali ERGO ARENA śpiewali już między innymi: Sting, Rammstein, a także Erykah Badu. – Bez wątpienia jest to doskonały obiekt do organizowania wielkich imprez muzycznych. Liczymy, że w trakcie pierwszego koncertu Michaela Bubléw Polsce wypełni się do ostatniego miejsca i dzięki temu fani artysty stworzą niezapomnianą atmosferę – dodaje Janusz Stefański z Prestige MJM.

Mecenasem koncertu został Deutsche Bank.

Deutsche Bank Invites to cykl muzyczny, w ramach którego od 2008 roku wystąpili m.in. tacy artyści jak: Leonard Cohen, Joe Cocker, Cesaria Evora, Mariza, Herbie Hancock, Yasmin Levy czy Chick Corea. – Dzięki kilkuletniej działalności publiczność kojarzy Deutsche Bank Invites z niezwykłymi artystami i określonym rodzajem muzyki; bliskiej jazzowi, ale też tak zwanej muzyce świata– podkreśla Sabina Salamon, rzecznik prasowy Grupy Deutsche Bank w Polsce  – Staramy się w ramach naszego projektu angażować nie tyle w koncerty, co tak naprawdę w unikalne wydarzenia muzyczne. Gwiazda takiego formatu jak Michael Bublégwarantuje polskiej publiczności wyjątkowe muzyczne przeżycia.


Warto również zauważyć, że kwietniowy koncert będzie jedyną wizytą Michaela Bublé w Polsce w 2012 roku. Otworzy też cykl koncertów wielkich gwiazd światowej muzyki pod nazwą „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje”.

Bilety na koncert Michaela Bublé będzie można kupować poprzez stronę www.imprezyprestige.com. Będą one również dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro, w tym między innymi w: salonach Empik, sklepach Media Markt i Saturn na terenie całego kraju. Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 2 grudnia, o godzinie 12.00.