8 lipca 2019

Za niespełna miesiąc Michael Bolton zaśpiewa w Warszawie. Twórca niezapomnianych hitów zaprezentuje swój najnowszy album, w którym największe przeboje nabrały innego wymiaru, a wszystko za sprawą symfonicznej oprawy. To będzie ekskluzywny koncert, dedykowany miłośnikom dobrej muzyki, na który każdy może sobie pozwolić – ceny biletów zaczynają się już od 90 zł.

 

Dzięki kilku zabiegom technicznym, organizatorowi udało się wygospodarować dodatkowy sektor, w którym bilety zaczynają się już od 90 zł. Tym sposobem kultura na najwyższym poziomie staje się przystępna cenowo, a co za tym idzie, w koncercie tak znakomitego artysty będzie mógł wziąć udział praktycznie każdy.
Michael Bolton zasłynął przede wszystkim z takich przebojów jak „When A Man Loves A Women” czy „Said I Loved You But I Lied”, których tytułów nie da się przeczytać bez nucenia melodii pod nosem. Koncert, który odbędzie się 7 sierpnia w warszawskiej hali COS Torwar to propozycja ekskluzywna. Artysta przyjedzie do Polski ze swoim licznym zespołem, a muzyka, którą wspólnie zaprezentują, będzie na najwyższym poziomie. Każdy koneser dobrych brzmień nie powinien sobie odmówić obecności na tym wydarzeniu.

 

 

Najnowszy album artysty prezentuje zbiór jego największych hitów, do których Michael Bolton jest emocjonalnie przywiązany. Repertuar dobierał sam, a oprawa muzyczna okraszona jest o symfoniczne brzmienia, dzięki temu nawet osoby, które miały okazje uczestniczyć już w koncercie Boltona, mogą śmiało pokusić się o kolejny raz! Takich aranżacji wokalista jeszcze na scenie w Polsce nie prezentował.

 

Koncert Michaela Boltona odbędzie się 7 sierpnia 2019 roku w COS Torwar w Warszawie. Bilety od 90 zł dostępne są na stronie www.prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.