17 stycznia 2017

Nie lada gratka dla miłośników Amy Lee i jej zespołu. Do sprzedaży trafiły pakiety VIP na czerwcowy koncert w warszawskim Torwarze, które umożliwią spotkanie z artystami i dają fanom niepowtarzalną okazję na zrobienie wyjątkowego pamiątkowego zdjęcia.

 

Evanescence po głośnym powrocie na deski światowych scen zaplanowało wizytę w Polsce, którą uatrakcyjni niespodzianka przygotowana dla miłośników zespołu.  Do sprzedaży trafiła pula pakietów VIP, która obejmie strefę GC. Jak poinformował management zespołu, pakiet ten będzie umożliwiał spotkanie z artystami (Meet&Greet) i zrobienie indywidualnego pamiątkowego zdjęcia. Zestawy będą dodatkowo zawierały prezenty w postaci limitowanych plakatów oraz grawerowanych pudełek. Amerykańska formacja słynie z licznych spotkań z fanami, które organizowane są przy okazji większości koncertów. Budują tym samym swoją więź z publiką, która nieprzerwanie wzmacnia się od wielu lat.

 


Artyści wielokrotnie podkreślają w wywiadach, iż najważniejsza jest dla nich publika. To właśnie fani dają im najwięcej radości i inspiracji przy okazji tras koncertowych. Pierwsza wizyta nad Wisłą będzie idealną okazją dla wielbicieli formacji Evanescence do gorącego przyjęcia ich na scenie Torwaru.


-Spotkania z artystą wzbudzają zawsze niesamowite emocje wśród uczestników wydarzeń. Są to momenty, na które fani czekają często latami. Niejednokrotnie przy organizacji naszych koncertów byliśmy świadkami emocjonalnych wzruszeń. Cieszymy się, że możemy spełnić kolejne marzenie, tym razem fanów formacji Evanescence.– komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.


Evanescence wystąpi w warszawskim Torwarze 20 czerwca 2017 roku. Pakiety VIP można nabyć wyłącznie poprzez stronę prestigemjm.com. Pozostałe wejściówki na to wydarzenie będzie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.