Matteo Bocelli – dwa dodatkowe koncerty w Polsce!

Matteo Bocelli, 2024, Wrocław, Poznań, Zabrze, Kraków, Koncert, Bilety
15 lutego 2024
Wielki sukces włoskiego artysty! Matteo Bocelli wyprzedał koncerty w Poznaniu i Wrocławiu na pół roku przed planowanymi występami w Polsce. W związku z tym wokalista przygotował dla swoich fanów niespodziankę i ogłasza dwa dodatkowe koncerty: 25 czerwca w Poznaniu i 26 czerwca w Zabrzu. Bilety w sprzedaży od 16 lutego na www.biletserwis.pl.
Trzy pierwsze koncerty Matteo Bocellego ogłoszone zostały tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Kilka dni później wokalista wystąpił w roli gwiazdy na Sylwestrowej Mocy przebojów telewizji POLSAT. Tam trafił do szerokiej publiczności, która zakochała się w Matteo po uszy. Dzięki temu dwa koncerty w Poznaniu i Wrocławiu wyprzedały się na pół roku przed planowanymi występami Włocha w Polsce. To jego niebywały sukces w naszym kraju.
Sam Matteo pokochał polskich fanów i postanowił, że zaśpiewa dla nich na dwóch dodatkowych koncertach. Zatem polska trasa koncertowa Matteo Bocellego przedstawia się następująco:
20 czerwca – Sala Ziemi Poznań Congress Center – sold out
22 czerwca – ICE Kraków Congress Centre
25 czerwca – Sala Ziemi Poznań Congress Center
26 czerwca – Dom Muzyki i Tańca, Zabrze
27 czerwca – Narodowe Forum Muzyki, Wrocław – sold out
Bilety zarówno na dwa nowe koncerty jak i na koncert w Krakowie dostępne będą od piątku, 16 lutego o godzinie 10:00 na www.biletserwis.pl