16 września 2016

Ile czasu potrzebuje nastolatek, by dotrzeć na szczyty międzynarodowej kariery? Jak pokazuje imponująca kariera Martina Garrixa, zaledwie kilka lat! Choć sceny największych festiwali muzycznych i parkiety cenionych klubów muzyki elektronicznej to od dawna jego środowisko naturalne, na swoje koncerty wciąż bardzo chętnie zabiera.. rodziców. Już 27 listopada artysta wystąpi w hali TAURON Arena Kraków.


Jego nazwisko od kilku sezonów rozgrzewa do czerwoności parkiety najbardziej prestiżowych klubów świata. Własna wytwórnia, występy na największych festiwalach muzycznych, imponujące zarobki i trzecie miejsce w rankingu DJ Mag Top 100 – to wszystko Martin Garrix osiągnął w zaledwie 4 sezony. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że popularny holenderski DJ ukończył w tym roku dopiero 20 lat! Artysta, znany na całym świecie dzięki takim hitom jak "In The Name Of Love", "Animals" oraz "Wizard", na szczyty kariery dotarł w tempie dorównującym energetycznym bitom jego przebojów. Od momentu wydania pierwszego bootlegu w 2012 roku, muzyka Garrixa nie schodzi z pierwszych miejsc list przebojów, a fani na całym świecie wypełniają po brzegi kluby i hale, w których występuje charyzmatyczny DJ. Jak oceniają eksperci, kluczem do tak dużego sukcesu Holendra stała się m.in. umiejętność wykorzystania możliwości, jakie do promocji muzyki stwarza Internet.

 


– Od najmłodszych lat wykazywał sympatię do muzyki, a jako 14-latek ukończył szkołę, w której uczono go podstaw produkcji muzycznej. Dzięki popularności bootlegu jednego z utworów Enrique Iglesiasa, został zauważony w kręgach EDM, co ostatecznie zaowocowało podpisaniem kontraktu z holenderską wytwórnią Spinnin Records oraz współpracą m.in. z Tiesto i Sidneyem Samsonem. Unikatowość Martina polega na tym, iż wykorzystał on potencjał Internetu do promowania swojej muzyki, jak również do kontaktu ze znanymi producentami oraz fanami. Pasja i upór w dążeniu do celu uczyniły go człowiekiem sukcesu oraz przykładem dla młodych ludzi , którzy interesują się tworzeniem muzyki elektronicznej – ocenia Elvis Strzelecki z portalu Soundtraffic.pl.


Od momentu rozpoczęcia kariery scenicznej w 2012 roku, artysta wystąpił na żywo ponad 120 razy. Na liście dotychczasowych koncertów widnieją sceny najbardziej pożądanych festiwali muzycznych, jak również modne kluby znane wszystkim fanom muzyki elektronicznej na świecie. W przeciwieństwie do kolegów z branży, Martijn Garritsen, jak naprawdę nazywa się twórca, nie słynie jednak z całonocnych imprez i wywoływania kontrowersji. Młody DJ nie kryje doskonałego kontaktu ze swoimi rodzicami, których bardzo często zabiera ze sobą w trasę. W 2016 roku Garrix pojawił się ze swoją mamą  na festiwalu Ultra Music Festival w Miami, gdzie wystąpił jako jeden z headlinerów imprezy. Na przywiązanie Martina do rodziny wskazują również zdjęcia z bliskimi, które często zamieszcza w mediach społecznościowych. Czy gwiazdor zabierze swoich rodziców również do Polski? Przekonamy się o tym już 27 listopada w hali TAURON Arena Kraków!


Koncert Martina Garrixa odbędzie się 27 listopada 2016 roku w Krakowie. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik.

 

.

Galeria