26 października 2016

Nie przestaje zaskakiwać fanów, finansując im dojazd na swoje koncerty, organizując dla nich osobne wydarzenia muzyczne czy wspierając ich przy okazji edukacji w amsterdamskiej szkole muzycznej. Młody, utalentowany muzyk, altruista i ambitny ambasador to tylko nieliczne określenia pod jakimi kryje się 20-letni holenderski producent muzyczny, któremu przygląda się teraz cały świat – Martin Garrix.

 

Gwiazda muzyki klubowej, niekwestionowany nr 1 tego roku, najpopularniejszy dj świata wg DJ MAG – Martin Garrix zachwyca nie tylko twórczością, ale również zaangażowaniem.

Zaczynając w bardzo młodym wieku i opierając swoją karierę na ogromnym talencie ale też wsparciu innych, Martijn Garritsen w niebywale krótkim czasie spełnił swoje marzenia, docierając na szczyt. Dziś ten niekwestionowany idol młodych ludzi stara się za wszelką cenę pomóc rozwijać karierę innym muzykom. Jako ambasador prestiżowej Amsterdam Music School, która zrzesza grono wybitnych nauczycieli i szkoli największe młode talenty muzyczne, stara się czynnie brać udział w przedsięwzięciach takich jak wykłady czy zajęcia dla młodzieży, która rozwija się w podobnym kierunku. Jak sam mówi „Wspieram A'DAM Music School bo wiem jak ważne jest by zacząć, kiedy jest się jeszcze młodym”.

 

 

Obserwując przykład jego twórczości, łatwo zauważyć, że nigdy nie jest się za młodym by zacząć tworzyć i produkować swoją własną muzykę. Wsparcie prestiżowej szkoły stało się głośnym tematem tego roku oraz niemałą inspiracją dla muzyków, którzy mieli okazje spotkać się i podszkolić swój warsztat wraz z młodym lecz niezwykle doświadczonym producentem i autorem takich utworów jak „Animals” czy „In The Name Of Love”.

 

Martin Garrix mimo światowej sławy oraz pokaźnej ilości sukcesów nie przestaje zaskakiwać swoim altruizmem. Potrafił już, w podziękowaniu za wsparcie, zorganizować osobny event dla swoich najmłodszych fanów, którzy – z racji wieku – nie mieli możliwości pojawić się w klubach czy na festiwalach. Ostatnio zaskoczył także finansowym wsparciem, jakie okazał jednemu z fanów, który – mimo zakupionego biletu na koncert – nie mógł pozwolić sobie na transport do Amsterdamu na występ artysty. Poinormowany o tym Garrix osobiście zarezerwował mu bilety w dwie strony.  Pojedyncze gesty, dzielenie się swoim talentem i szacunek do fanów to szczere i szanowane wśród odbiorców twórczości DJ-a zachowania, które wzbudzają sympatię i uznanie na całym świecie!

 

A już za miesiąc sam artysta będzie mógł wzbudzić szereg pozytywnych emocji przed polską publicznością, przy okazji swojego koncertu w Krakowie, który odbędzie się 27 listopada 2016 roku. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM. Bilety można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik.

 

Galeria