Martin Garrix w ślady Justina Biebera i Scorpions!

14 września 2016

Co łączy ze sobą Martina Garrixa, Justina Biebera oraz formację Scorpions? Bez wątpienia talent do wypełnienia największych obiektów koncertowych na świecie. Do ich grona niebawem dołączy hala TAURON Arena Kraków. Już dziś wiadomo, że krakowski występ Justina Biebera (11 listopada) oraz Martina Garrixa (27 listopada) powtórzą marcowy sukces frekwencyjny koncertu niemieckiej legendy rocka.


Choć letni sezon festiwalowy dobiegł końca, fani muzyki nie mają powodów do zmartwień. Za sprawą wydarzeń organizowanych przez agencję Prestige MJM, tegoroczna jesień zapowiada się iście koncertowo. Szczególne powody do radości mają mieszkańcy Krakowa, gdyż to właśnie tam już w listopadzie odbędą się dwa wydarzenia wzbudzające ogromny entuzjazm młodych fanów. 11 listopada halę TAURON Arena Kraków do czerwoności rozgrzeje kanadyjski supergwiazdor Justin Bieber. Bilety na koncert wokalisty wyprzedały się niemalże całkowicie na niespełna rok przed datą wydarzenia. Równie dużym zainteresowaniem cieszy się ogłoszony kilkanaście dni temu występ Martina Garrixa, holenderskiego DJ-a i producenta muzycznego, znanego z takich hitów jak "In The Name Of Love" czy "Animals". Jak zdradzają organizatorzy, dzięki temu artyście 27 listopada krakowska hala ponownie będzie pękać w szwach.

 

 

– W przypadku tej hali rzeczywiście możemy mówić o całej serii wydarzeń, cieszących się rekordowym zainteresowaniem fanów. Po całkowitym sold out, zagwarantowanym przez formację Scorpions, błyskawicznie wyprzedały się także bilety na koncert Justina Biebera. Świetne wyniki pierwszych dni sprzedaży wskazują na to, że krakowską halę do ostatniego miejsca już w listopadzie wypełni również Martin Garrix. Wszystkim fanom artysty sugerujemy nie odkładać zakupu biletu na ostatnią chwilę – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 


O tym, jak krakowska hala antastycznie prezentuje się w przypadku całkowicie wyprzedanego koncertu, mogli przekonać się w marcu wszyscy uczestnicy koncertu zespołu Scorpions. Niemiecka legenda rocka również zagwarantowała pełny sukces frekwencyjny, a największe przeboje wspólnie z kultową formacją z Hanoweru odśpiewało wówczas kilkanaście tysięcy polskich fanów. Wydarzenie spotkało się także z ogromnym uznaniem ogólnopolskich mediów. Można zatem pokusić się o stwierdzenie, że TAURON Arena Kraków słynies z prestiżowych koncertów i znikających w błyskawicznym tempie biletów.


– Bardzo cieszymy się, że Prestige MJM wraca do TAURON Areny Kraków z kolejnymi projektami. Współpraca największej hali widowiskowo sportowej w Polsce z jedną z największych agencji koncertowych w naszym kraju przynosi kolejne niesamowite projekty. Prestige MJM to zespół zaangażowanych profesjonalistów i bardzo pozytywnie nastawionych pasjonatów, z którymi praca to dla nas czysta przyjemność. Jesteśmy przekonani, że rozpoczęta w 2016 roku wspołpraca to tylko początek wieloletniej kooperacji pomiędzy Agencją Rozwoju Miasta SA zarządzającą TAURON Areną Kraków a Prestige MJM – ocenia Robert Gawęda, Koordynator Imprez w TAURON Arena Kraków.

 

 


Jak dodają organizatorzy, nadchodzące miesiące przyniosą również wiele niespodzianek także dla mieszkańców innych regionów kraju. – Kraków to oczywiście tylko jeden z wielu ważnych punktów na mapie nadchodzących koncertów. Obecnie jesteśmy w finalnej fazie negocjacji kontraktów z kolejnymi artystami. Fani mogą być pewni, że niespodzianek nie zabraknie również w innych miastach Polski – zdradza Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.


Koncert Martina Garrixa odbędzie się 27 listopada 2016 roku w Krakowie. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik.

 

Galeria