21 listopada 2016

Poniżej wykaz najbardziej istotnych informacji praktyczno–organizacyjnych związanych z koncertem Martina Garrixa, który odbędzie się 27 listopada 2016 roku w hali TAURON Arena Kraków.

 

Wykaz godzinowy otwarcia bram

 

Otwarcie bram hali TAURON Arena Kraków dla publiczności nastąpi w dniu koncertu o godzinie 17:15. Występ Martina Garrixa planowany jest na godzinę 20:00. Koncert gwiazdy wieczoru poprzedzi support czyli Justin Mylo.

Przypominamy, że godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie, a o rozpoczęciu koncertu decyduje sam Artysta.

 

 

Nie mam 16 lat…

 

Osoby, które nie ukończyły do dnia koncertu szesnastego roku życia, mają obowiązek przyjść na koncert z pełnoletnim opiekunem. Obecny na koncercie opiekun musi posiadać bilet na to wydarzenie w dowolnym sektorze. Opiekunem może być osoba, która ukończyła 18 lat.

 

Oświadczenie dla osób, które w dniu koncertu ukończyły 16 rok życia ale nie są jeszcze pełnoletnie. [kliknij]

 

Parking przy hali

 

Fani, którzy będą uczestniczyć w koncercie Martina Garrixa mogą skorzystać z ogromnego parkingu. Hala TAURON Arena Kraków dysponuje ośmiuset miejsc postojowych w wielopoziomowym garażu podziemnym.

 

Wjazd do hali TAURON Arena Kraków znajduje się przy ulicy Lema, łączącej dwa krakowskie szlaki komunikacyjne, pomiędzy centrum miasta a Nową Hutą – Al. Pokoju i Al. Jana Pawła II.

 

Parking w dniu imprezy:
– płatny – gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie www.tauronarenakrakow.pl,

 

UWAGA!
Samochody z instalacją gazową nie mogą wjechać do parkingu podziemnego.
Więcej informacji: http://www.tauronarenakrakow.pl/parking/

 

 


 

Dojazd

 

Hala TAURON Arena Kraków znajduje się w odległości czterech kilometrów od Rynku Głównego w Krakowie. Jest położona przy ul. Stanisława Lema, która łączy al. Pokoju z ul. Mogilską i al. Jana Pawła II. Znajduje się na terenie Dzielnicy XIV Czyżyny.

 

Dojazd komunikacją miejską:

 

Tramwaje:
przystanek: TAURON Arena Kraków /al. Pokoju:
linia nr 1, 14, 22, 62 – nocna
przystanek: Wieczysta (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II):
linia nr 4, 5, 9, 10, 52, 64 – nocna

Autobusy:
przystanek: TAURON Arena Kraków /al. Pokoju:
linia nr 128. 662 – nocna
autobusy – przystanek: Wieczysta
linia nr 124, 424, 664 – nocna
autobusy – przystanek: TAURON Arena Kraków
linia nr 128

 

Więcej informacji na stronie: http://www.tauronarenakrakow.pl/mapa-2/

Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z rozkładem jazdy komunikacji miejskiej: www.mpk.krakow.pl oraz o możliwych utrudnieniach w ruchu: www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl

 

Zakup biletów w dniu koncertu

 

Będzie istniała możliwość zakupu biletów w dniu koncertu. Bilety będzie można nabyć bezpośrednio w kasie biletowej hali TAURON Arena Kraków przy wejściu nr 1, będzie ona czynna od godziny 10:00. Wejściówki będzie można również nabyć za pośrednictwem strony eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju.

 

Osoby niepełnosprawne

 

Hala TAURON Arena Kraków jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt posiada dwie pochylnie dla niepełnosprawnych: od strony ulicy Lema i od Parku Lotników. Na poziomie A, przed halą główną znajdują się miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Z kolei na poziomie A w hali głównej TAURON Arena Kraków znajduje się 26 miejsc dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz 26 miejsc dla ich opiekunów. Obiekt wyposażony jest także w windy. Miejsca dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim znajdują się w sektorze A4 oraz A7

 

Gastronomia na koncercie

 

W przestrzeni hali TAURON Arena Kraków znajdują się punkty gastronomiczne, oferujące sprzedaż napojów bezalkoholowych, piwa niskoprocentowego, ciepłych oraz zimnych przekąsek.

 

Palenie papierosów na koncercie

 

Palenie papierosów na terenie koncertu będzie dopuszczalne wyłącznie w wyznaczonych palarniach.  Poza wskazanym obszarem palenie papierosów będzie zabronione.

 

Czego nie można wnosić na koncert?

 

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych, sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

 

Aparaty fotograficzne

 

Do hali zabrania się wnoszenia wszelkiego rodzaju sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkich aparatów fotograficznych, selfie stick'ów, tabletów, polaroidów, kamerek gopro oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. W przypadku nie respektowania zasad management artysty zastrzega sobie prawo do skonfiskowania wyżej wymienionych przedmiotów.

 

Szatnie

 

Otwarte będą wszystkie dostępne szatnie na poziomach A (8 szatni). Osoby posiadające bilety do sektorów B korzystają z szatni na poziomie A, natomiast posiadacze biletów na płytę korzystają z szatni w pobliżu bramy numer 6. Szatnia jest dostępna po opłacie 3 zł.

 

 

Bankomaty

 

Bankomaty znajdujące się w najmniejszej odległości od hali TAURON Arena zlokalizowane są w centrum handlowym M1 (około 800 metrów) oraz centrum handlowym PLAZA (około 500 m).

 

Dodatkowe ważne informacje

 

Podczas koncertu będą wykorzystywane efekty specjalne: światła stroboskopowe oraz pirotechnika.
Osoby zachowujące się agresywnie oraz stwarzające zagrożenie dla innych uczestników wydarzenia zostaną wyprowadzone z hali bez możliwości ponownego wejścia na koncert.

Galeria