Martin Garrix i Justin Bieber – przyjaźń młodych milionerów

14 października 2016
Martin Garrix, jeden z najmłodszych a zarazem najprężniej rozwijających się przedstawicieli muzyki klubowej dołączy do Justina Biebera podczas trasy koncertowej „Purpose World Tour” w Australii i Nowej Zelandii. Zaprzyjaźnieni artyści spędzą ze sobą dwa muzyczne tygodnie, które mają szanse zaowocować dalszą współpracą. Już w listopadzie każdy z artystów wystąpi także w Krakowie!
 
Przyjaźń młodych milionerów – Martina Garrixa oraz Justina Biebera – to obecnie temat fascynacji i plotek świata muzyki. Od dłuższego czasu możemy śledzić na Instagramie i Twitterze wpisy obu celebrytów, nawiązujące do wspólnie spędzanego czasu i zapowiedzi nadchodzącej współpracy.
 
Oboje uchodzą za jednych z najmłodszych i najbogatszych muzyków, którzy w krótkim czasie osiągnęli sukces na światową skalę. Nie od dziś można śledzić ścieżkę wydarzeń ze świata muzyki klubowej, na której Justin i Martin mieli przyjemność się spotkać. Dwudzieste pierwsze urodziny JB w nowo otwieranym klubie Omnia Night Club w Las Vegas, uświetnił występ Martina, który pełnił wówczas funkcję rezydenta clubu. Występ wzbudził nie tylko zachwyt gości, ale i samego solenizanta. 
 
Śledząc profile portali społecznościowych obu artystów, niejednokrotnie można było być świadkiem ich wspólnych wakacji, czy dobrej zabawy w centrum Amsterdamu. Jak wspomina sam Martin, spędzają ze sobą tak dużo wspólnego czasu, że nie starcza im go na realizowanie projektów w studiu (co mamy nadzieje, niebawem ulegnie zmianie). Współpraca z tym samym managerem, Scooterem Braunem i pojawienie się na ściance obu artystów do wspólnego zdjęcia, przy okazji gali MTV EMA, zdaniem wielu wróży owocny początek przyszłych działań muzycznych.
 
Jak będzie wyglądał wspólny projekt dwóch młodych artystów? Z niecierpliwością czekamy na nowe informacje.
 
Tymczasem oboje wystąpią już w Listopadzie w TAURON Arenie Kraków przy okazji osobnych tras koncertowych. Justin Bieber pojawi się tam już w piątek, 11 listopada 2016 r. Kilkanaście dni później, bo już 27 listopada w tej samej hali przed polską publicznością zaprezentuje się Martin Garrix. Organizatorem wydarzeń będzie agencja Prestige MJM.
 
Cieszymy się, że nasze zaproszenie do Polski przyjęło dwóch artystów tej rangi. Bieber i Garrix wzbudzają ogromne emocje wśród bardzo podobnej grupy fanów. To będą dwa wielkie muzyczne wydarzenia – ocenia Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

 

 

 

 
Wejściówki na koncert holenderskiego DJ-a można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Galeria