30 września 2015

 Z okazji warszawskiego koncertu zespół przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów. Dzięki specjalnie przygotowanej sondzie, która została zamieszczona na stronie organizatora – sondy.php – można głosować i wybrać utwór, który zostanie zagrany podczas styczniowego koncertu.

 

Otrzymaliśmy gwarancję od Manowar, że piosenka, która wygra w głosowaniu zostanie zaprezentowana uczestnikom warszawskiego koncertu. Jest to kolejny ukłon zespołu w stronę fanów – mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu w Warszawie. – Oczywiście jeśli, uczestnicy sondy będą chcieli dodać do tej listy swoją propozycję, to mogą to zrobić, wstawiając odpowiedni komentarz pod postem. Również te głosy będą brane pod uwagę.

 

Jest to jedna z niespodzianek, która została przygotowana przez organizatorów wraz z zespołem. W najbliższym czasie ogłoszone zostaną kolejne.

Można spodziewać się kolejnych konkursów oraz przeróżnych upominków od Królów Metalu– dodaje Janusz Stefański z Prestige MJM.

 

Warszawski koncert Manowar odbędzie się 16 stycznia 2016 roku w hali Torwar. Wejściówki można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, Eventim.pl i eBilet.pl, ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. Na stronie www.prestigemjm.com dostępne są również bilety typu Fan Ticket – specjalnie przygotowane pod względem graficznym wejściówki, które będą stanowić nie lada pamiątkę dla wszystkich fanów zespołu.