9 stycznia 2020

HAUSER nie przestaje zaskakiwać. Bilety na koncert tego charyzmatycznego wiolonczelisty znikają w okamgnieniu! Tym razem usłyszymy go w akompaniamencie Orkiestry Akademii Beethovenowskiej. Wydarzenie na warszawskim Torwarze odbędzie się 26 października tego roku.

 

W 2018 roku po wydaniu wspólnie z 2Cellos płyty „Let There Be Score”, kariera HAUSERA nabrała tempa. Fani tego uroczego Chorwata doskonale wiedzą, że rok 2020 z pewnością należy do niego. Wiolonczelista wyruszy na światowe tournée zaczynając od kwietniowego koncertu w Salle Pleyel w Paryżu, później wystąpi również w Londynie, Budapeszcie czy Włoszech, gdzie bilety zostały wyprzedane na długo przed tymi niezwykłymi wydarzeniami. Również w Polsce sprzedaż biletów cieszy się dużym zainteresowaniem. W ciągu zaledwie miesiąca od ogłoszenia koncertu HAUSERA, wyprzedała się ponad połowa hali COS Torwar! Najwięcej fanów przystojny Chorwat ma w stolicy. Mieszkańcy Warszawy stanowić będę jedną trzecią całej widowni. Oklaskiwać wiolonczelistę przyjadę także osoby zamieszkałe w Łodzi, Krakowie, Bydgoszczy, Katowicach i Wrocławiu. Bilety na koncert HAUSERA zakupili również fani ze Szwajcarii, Austrii i Wilna.

 

 

Warto przypomnieć kilka faktów, o których rozpisywały się polskie media w 2017 roku, gdzie HAUSER wystąpił wspólnie z 2Cellos po raz pierwszy i swoją energią dosłownie zmiótł Torwar. Zapełniona do ostatniego miejsca hala przyciągnęła fanów z całej Polski, a Stjepan Hauser i Luka Sulič aż trzykrotnie bisowali. Niemniejsze wrażenie muzycy zrobili także podczas koncertów w Gdańsku i Krakowie pół roku później. Polska publiczność już od pierwszych taktów pokochała muzyków, nie żałując sporych oklasków i owacji na stojąco.

 

HAUSER wystąpi w towarzystwie Orkiestry Akademii Beethovenowskiej 26 października. Podczas tego koncertu z całą pewnością nie zabraknie energii oraz niezwykłego czaru płynącego ze sceny.

 

 

 

Bilety na wydarzenie w COS Torwar są do nabycia za pośrednictwem www.prestigemjm.com.