Lukas Meijer wystąpi z Edytą Górniak i Beatą Kozidrak

24 stycznia 2020

Lukas Meijer ponownie odwiedzi Polskę, tym razem przy okazji koncertu Orcheston, na którym wykona największe hity muzyki elektronicznej w wersji symfonicznej razem z Gromeem i Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej. Koncert z udziałem Beaty Kozidrak i Edyty Górniak odbędzie się w ekskluzywnym ICE Kraków już 13 grudnia 2021 orku.

 

 

Lukas Meijer, wokalista pochodzący ze Sztokholmu i członek zespołu Sleep For Lucy ponownie zaprezentuje aranżacje genialnych hitów muzyki elektronicznej w trakcie krakowskiego Orchestonu. Podczas premierowej edycji Lukas wystąpił z utworem „Don’t You worry Child” Swedish House Mafia, wykonał również autorski kawałek „Light me up” w wersji symfonicznej. Artysta zaprezentuje się na Orchestonie już po raz trzeci.

 

Niezwykłe wydarzenie dedykowane zarówno miłośnikom muzyki elektronicznej, jak i klasycznej, jest idealną okazją, aby usłyszeć symfoniczne interpretacje największych hitów takich twórców jak: Depeche Mode, Avicii, Swedish House Mafia, Donna Summer, Rudimental, Vangelis, Faithless, czy Daft Punk. Playlista koncertu z pewnością zachwyci najbardziej wymagających fanów. Do projektu zaproszono gości specjalnych, Lukas Meijer będzie jednym z nich. Artysta jest doskonale znany w Polsce ze współpracy z Gromeem przy takich produkcjach jak „Light Me Up” czy „Without You”. W 2018 reprezentowali wspólnie nasz kraj podczas konkursu Eurowizji. Lukas Meijer ze swoim zespołem współpracował z wieloma talentami branży muzycznej. Należą do nich: Stevie Aiello (30 Seconds To Mars), Tommy Henriksen (Alice Cooper, Hollywood Vampires) czy nominowany do Grammy – Mark Holman (Daughtry, Three Days Grace).

 

Razem z Lukasem na scenie Sali Audytoryjnej ICE Kraków pojawią się Edyta Górniak, Beata Kozidrak, Reni Jusis i Nick Sinckler. Orcheston to niezwykle połączenie dwóch gatunków muzycznych! Na jednym koncercie spotkają się zupełnie odmienne światy: muzyki elektronicznej oraz muzyki klasycznej. Zaproszeni wokaliści przygotowują utwory z największą precyzją, a obecność na koncercie to idealna okazja do podróży w czasie do największych muzycznych hitów ostatnich kilku dekad.

 

Orcheston odbędzie się 13 grudnia 2021 roku w ICE Kraków Congress Centre. Bilety na wydarzenie można nabyć poprzez stronę prestigemjm.com. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM. Na koncert zaprasza BUKOVINA Resort.