Lukas Meijer i Swedish House Mafia ponownie na Orchestonie!

19 lutego 2019

Szwedzki wokalista, który podbija polski rynek muzyczny wystąpi ponownie na Orchestonie, tym razem 17 maja w Warszawie. Po genialnym wykonaniu symfonicznej aranżacji „Don’t You Worry Child” Swedish House Mafii i autorskiej piosenki „Light Me Up”, Lukas po raz drugi oczaruje publiczność razem z Gromeem i Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej. Historia muzyki elektronicznej w symfonicznym wykonaniu i gości specjalnych wybrzmi ponownie, tym razem w Warszawie. Pierwsza edycja wyprzedała się do ostatniego miejsca!

 


Lukas Meijer, wokalista pochodzący ze Sztokholmu i członek zespołu Sleep For Lucy ponownie zaprezentuje aranżacje genialnych hitów muzyki elektronicznej w trakcie warszawskiego Orchestonu. Niezwykłe wydarzenie dedykowane zarówno miłośnikom muzyki elektronicznej, jak i klasycznej, to już druga okazja, aby usłyszeć symfoniczne interpretacje największych hitów takich twórców jak: Depeche Mode, Avicii, Swedish House Mafia, Donna Summer, Rudimental, Vangelis, Faithless, czy Daft Punk. Playlista koncertu z pewnością zachwyci najbardziej wymagających fanów. Do projektu zaproszono gości specjalnych, Lukas Meijer będzie jednym z nich. Artysta jest doskonale znany w Polsce ze współpracy z Gromeem przy takich produkcjach jak „Light Me Up” czy „Without You”. W 2018 reprezentowali wspólnie nasz kraj podczas konkursu Eurowizji.


To kolejny artysta, zaraz po Reni Jusis, który powraca na Orcheston. Po pierwszej edycji spotkaliśmy się z ogromnym entuzjazmem publiczności, ale także z chęcią artystów do powrotu na symfoniczno-elektroniczną scenę  przy kolejnych edycjach koncertów. Pojawią się również nowe twarze. Ogłoszenia kolejnych gości specjalnych planujemy już niebawem – podkreśla Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która organizuje Orcheston.


Lukas Meijer ze swoim zespołem współpracował z takimi talentami branży muzycznej jak Stevie Aiello (30 Seconds To Mars), Tommy Henriksen (Alice Cooper, Hollywood Vampires) czy nominowany do Grammy – Mark Holman (Daughtry, Three Days Grace).


Podczas pierwszej edycji Orchestonu Lukas zaprezentował symfoniczną aranżację znanego na całym świcie utworu „Don’t You Worry Child” Swedish House Mafii, dzięki któremu wywołał dreszcze emocji wśród zgromadzonej publiki w ICE Kraków Congress Centre. Tego wieczoru nie zabrakło również wykonania „Light Me Up”, podczas którego wypełniona po brzegi Sala Audytoryjna rozbłysła setkami migoczących światełek.

 

 

Kolejna edycja Orchestonu odbędzie się 17 maja w COS Torwar w Warszawie. Bilety na koncert można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM we współpracy z Gromeem. 

 

Galeria