25 października 2018

„You Raise Me Up”, bez tej piosenki nie może obyć się żaden koncert Josha Grobana! Czy już 18 grudnia w krakowskiej TAURON Arenie usłyszymy utwór, który pokochały miliony osób na całym świecie?

 

Przeglądając setlisty koncertowe Josha Grobana można z łatwością zauważyć pewną powtarzalność w przypadku pięciu kompozycji „You Raise Me Up”, „Alla luce del sole”, „February Song”, „To Where You Are” oraz „Vincert”. Ponieważ te piosenki artysta najczęściej wykonuje na żywo!

Wszyscy liczymy na to, że podczas krakowskiego koncertu usłyszymy największe przeboje, i najpopularniejsze piosenki, jednak nie możemy zapominać, że artysta chętnie zaskakuje swoją publiczność wykonując własne interpretacje cudzych utworów – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM

 

 

Reinterpretacje Josha Grobana takich artystów jak Don McLean, Simon & Garfunkel, Celine Dion, Martin Page, nie są zaskoczeniem, ale artysta nie ogranicza się do własnej stylistyki i bierze na warsztat twórczość wykonawców wydawałoby się z dość odległych nurtów muzycznych. Są nimi np. Linkin Park, Wings, Stevie Wonder, Neil Diamond, Snow Patrol czy Paul McCartney, a nawet legendarny Queen!
– Josh Groban jest artystą kompletnym i udowadnia to podczas każdego swojego koncertu. Świetnie wykonuje repertuar usytuowany w różnych gatunkach stylistycznych i dostosowuje go do własnej twórczości – dodaje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM

 

Josh Groban jest również jednym z najbardziej zapracowanych piosenkarzy i jednym z najczęściej zapraszanym do współpracy. Michael Buble, Idina Menzel, Lindsey Stirling, Barbra Streisand, Sarah Brightman, Sarah McLachlan, Placido Domingo, David Foster, to zaledwie kilka nazwisk z długiej listy artystów, z którymi Josh Groban wspólnie wystąpił na scenie.

 

Po kilku latach starań głos amerykańskiego piosenkarza będziemy mogli usłyszeć również w Polsce! 18 grudnia po raz pierwszy w Krakowie zaśpiewa na swoim jedynym solowym koncercie! Artysta będzie promować swój najnowszy album „Bridges”. Obecna trasa koncertowa rozpoczęła się 18 października w Duluth, w arenie o pojemności ponad 13 tysięcy osób! Następnie Josh zagrał w Nashville, Houston, Dallas, oraz odwiedzi Pheonix, Salt Lake City, Denver, Chicago, Detroit, Boston oraz Nowy Jork. 12 grudnia trasa koncertowa przenosi się z Ameryki Północnej na Wyspy Brytyjskie, gdzie odbędą się trzy koncerty w największych halach: 02 Arena Lodnyn, Arena Manchester, 3Arena Dublin. Natomiast jedyny wyjątkowy koncert na Starym Kontynencie Josh Groban da 18 grudnia w TAURON Arenie Kraków. Będzie to jedyna okazja, by zobaczyć artystę w Polsce oraz jedna z nielicznych w Europie!
Oczywiście często jesteśmy pytani „co zagra Josh w Polsce?”, „z kim wystąpi?”. Na chwilę obecną nie możemy nic zdradzić, jednak zachęcam do obserwowania naszych mediów społecznościowych, już wkrótce podamy dodatkowe informacje dotyczące koncertu – twierdzi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM

 

Artysta odwiedzi Polskę w ramach trasy „Josh Groban Bridges Tour”. Wystąpi 18 grudnia w TAURON Arenie Kraków. Bilety można nabywać poprzez stronę: prestigemjm.com.