Linkin Park w Rybniku: Chcesz być najbliżej sceny? Musisz się pospieszyć

8 maja 2015
25 sierpnia zespół Linkin Park wystąpi na stadionie miejskim w Rybniku. To już piąty koncert wielkiej gwiazdy w tym miejscu, który może jednocześnie okazać się rekordowym pod względem frekwencji. Na blisko trzy miesiące przed datą koncertu skończyły się bilety do strefy położonej najbliżej sceny. 
 
Chociaż w sprzedaży są jeszcze bilety w niemal wszystkich kategoriach cenowych, to osoby, które chcą być najbliżej sceny powinny się pospieszyć z zakupem. 
 
Skończyły się już bilety do Golden Circle Early Entrance, czyli z wcześniejszym wejściem na obiekt  – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu Linkin Park. 
 
Coraz mniej w sprzedaży jest też wejściówek jest do strefy Golden Circle. Ponadto ciekawostką jest fakt, że dużym zainteresowaniem cieszą się wejściówki na trybuny stadionu. 
 
Wyjątkowo dobrze sprzedają się bilety na trybuny, w porównaniu do poprzednich koncertów jakie odbywały się na stadionie miejskim w Rybniku.  I ta tendencja cały czas się utrzymuje  – dodaje Janusz Stefański.
 
Na sierpniowy występ amerykańskiej formacji wybierają się fani z całej Polski, ale od kilku tygodni najwięcej biletów znajduje swoich nabywców w samym Rybniku oraz na Górnym Śląsku. Na koncercie nie zabraknie też gości spoza granic naszego kraju. 
 
Do Rybnika przyjadą fani z takich krajów jak: Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Ukraina. Otrzymaliśmy też zamówienia na bilety z Niemiec i Wielkiej Brytanii – zdradza organizator.
 
Bilety na koncert Linkin Park można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, Ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.