Lepiej nie spóźnić się na koncert Queen + Adam Lambert!

31 października 2017

Zapowiada się jedno z najwspanialszych wydarzeń w historii Atlas Areny w Łodzi! Koncert Queen + Adam Lambert będzie niezwykłym widowiskiem dopracowanym w każdym detalu! Otwarcie bram dla pierwszych fanów przewidziano na godzinę 18:30, natomiast koncert rozpocznie się o 20:30. Lepiej zaplanować przyjazd wcześniej, by uniknąć długiej kolejki do wejścia na halę.

 

– Niewątpliwie będzie to jedno z największych wydarzeń, które zorganizujemy w Atlas Arenie w Łodzi. Spodziewamy się wyższej frekwencji niż to było na koncercie Roda Stewarta, Scorpions, czy nawet Justina Biebera. Dlatego prosimy o wcześniejszy przyjazd do hali, by każdy mógł spokojnie wejść do obiektu i cieszyć się z niezwykłego koncertu – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która organizuje łódzki koncert Queen.

 

Bramy dla posiadaczy biletów Golden Circle Early Entrance zostaną otwarte już o godzinie 18:30. Dla tych osób przygotowane zostało specjalne, dedykowane wejście – numer 19. Natomiast fani, którzy zakupili wejściówki na płytę: do stref Golden Circle i General Admission, będą wpuszczani od godziny 19:00 wejściami numer 20 oraz 21. Posiadacze biletów na miejsca siedzące będą mogli wchodzić pozostałymi bramami, również od godziny 19:00.

 

 

– Oczywiście podane godziny są orientacyjne i należy pamiętać, że o momencie otwarcia bram oraz rozpoczęciu koncertu decyduje management zespołu oraz sami artyści. Dla zwiększenia komfortu wszystkich uczestników wydarzenia, otworzymy dodatkowe wejścia oraz uruchomimy przejście za sceną, by maksymalnie usprawnić przemieszczanie się po Atlas Arenie. Tradycyjnie podczas naszych koncertów będą funkcjonować stoiska z gadżetami – w pobliżu wejść z numerami 14 oraz 25, jak również palarnia oraz strefy gastronomiczne – dodaje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

 

Bardzo ważną informacją dla wszystkich fanów wybierających się na koncert w Atlas Arenie jest również zakaz wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Na koncert można wziąć jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki. Podczas koncertu zabrania się używania lamp błyskowych oraz flashy.
– Jest to specjalne życzenie managementu zespołu, które należy uszanować – komentuje  Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

 

 

Wszystkie ważne informacje dotyczące show Queen + Adam Lambert można odnaleźć w niezbędniku koncertowym na stronie www.prestigemjm.com.

 

Zespół wyruszy w europejską trasę już 1 listopada, a koncert w Łodzi będzie czwartym na liście jesiennego tournée. Wydarzenie organizowane przez agencję Prestige MJM odbędzie się 6 listopada w Łodzi w Atlas Arenie. Ostatnie bilety można zakupić poprzez strony www.bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. 

Galeria