2 marca 2016

Scorpions, Rod Stewart, Lionel Richie – to uznane muzyczne marki, których blask nigdy nie zgasł. Miliony sprzedanych płyt, niezapomniane kompozycje łączące pokolenia oraz autentyczność i szczerość artystów od dekad nieprzerwanie zachwycają publiczność. Polscy fani z utęsknieniem czekają na tegoroczne koncerty tych gwiazd nad Wisłą. Już teraz wiadomo, że każdy z nich będzie frekwencyjnym sukcesem. Na każdym będzie bawił się komplet publiczności!


Już w najbliższy piątek (4 marca) w wypełnionej po brzegi hali TAURON Arena Kraków zagra zespół Scorpions. Koncert muzycznej legendy z Hanoweru tradycyjnie okaże się frekwencyjnym sukcesem. Nie inaczej było również w przypadku poprzednich wizyt Scorpionsów w Polsce. Warto przypomnieć, że to właśnie do Scorpions należy frekwencyjny rekord w Polsce – 700.000 osób na koncercie w ramach Inwazji Mocy na podkrakowskim lotnisku. Z kolei w 2011 roku grupa zagrała w Tarnowie, gromadząc na lokalnym Stadionie Miejskim około 15 tysięcy fanów. Podobnej skali powodzeniem cieszył się również ubiegłoroczny występ niemieckiej formacji w łódzkiej hali Atlas Arena, który wyprzedał się w stu procentach.


Dla nikogo nie jest tajemnicą, że Scorpions są uwielbiani w naszym kraju. Zainteresowanie biletami na to wydarzenie jest ogromne. Cieszy nas, że kilkanaście tysięcy fanów z całej Polski, jak i z zagranicy przyjedzie w piątek do Krakowa, by wspólnie świętować 50-lecie tej legendarnej formacji – zdradza Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert.

 


Pod koniec maja czeka nas kolejny magiczny wieczór, sygnowany nazwiskiem prawdziwej legendy światowej sceny. Wszystko za sprawą posiadacza jednej z najbardziej rozpoznawalnych chrypek świata, Roda Stewarta. Brytyjski artysta, znany  z romantycznych ballad i genialnych coverów powróci do Polski, by zaśpiewać swoje największe przeboje. Koncert odbędzie się 28 maja, w łódzkiej Atlas Arenie.

 

Już po raz trzeci mamy zaszczyt zorganizować koncert tego artysty w Polsce. Po dwóch koncertach stadionowych – w Rybniku oraz w Toruniu – przyszedł czas na halowy. Warto zaznaczyć, że każdy kolejny występ cieszy się coraz większym zainteresowaniem fanów, jak i mediów, a wejściówki na ten koncert znikają w mgnieniu oka. W trakcie dwóch poprzednich koncertów w Polsce wokalista zgromadził łącznie blisko 35 tysięcy fanów. Wszystko wskazuje na to, że także łódzki koncert zostanie wyprzedany do ostatniego miejsca. Dlatego lepiej nie czekać z decyzją o kupnie biletu do ostatniej chwili – zdradza Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.


Czy w takim przypadku koncert Lionela Richie, kolejnej muzycznej legendy, od dekad docenianej przez krytyków oraz fanów na całym świecie, jest również skazany na sukces? Przypomnijmy, że amerykański wokalista zaśpiewa dla nas 21 lipca w hali Ergo Arena, położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu. Bieżąca trasa koncertowa – „All The Hits” – jest ukoronowaniem niezwykle pomyślnego roku w karierze artysty, a także swoistym podsumowaniem dotychczasowych osiągnięć. Znakomita forma sceniczna oraz muzyczna klasa tego artysty doceniane są przez fanów w całej Europie, co przekłada się na duże zainteresowanie koncertami wokalisty na Starym Kontynencie.

 


Spoglądając na pierwsze dni sprzedaży i porównując je do wyników Scorpions, czy Roda Stewarta, można jednoznacznie stwierdzić, że Lionel Richie przyciągnie do Trójmiasta tysiące fanów. Nie jest to dla nas niespodzianką. Koncerty artystów tej rangi to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów dobrej muzyki, których w Polsce nigdy nie brakowało – podsumowuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert.


Wejściówki na wszystkie wydarzenia organizowane przez agencję Prestige MJM można  nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

 

 

Galeria