20 grudnia 2023
Lanberry – wokalistka, autorka tekstów i osobowość telewizyjna dołącza do składu Aquaria Tour. Zaśpiewa 27 stycznia z Dodą w ERGO ARENIE na pograniczu Gdańska i Sopotu. Bilety na ten koncert, a także wcześniejsze w Krakowie i Łodzi, dostępne są na www.biletserwis.pl. 
 
 
 
 
 
Trzy koncerty Dody, a na każdym, razem z bohaterką wieczoru, wystąpi jej gość specjalny. W TAURON Arenie Kraków będzie to bryska, w Atlas Arenie w Łodzi – Smolasty, a w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot do składu Aquaria Tour dołączy Lanberry. Tym samym znamy już pełen skład gości specjalnych na styczniowych koncertach Dody. To nie koniec niespodzianek. Możemy być pewni, że show Dody jeszcze zaskoczy!
 
Przeboje LANBERRY znają i śpiewają wszyscy, a jej kunszt i uznanie środowiska potwierdzają kolejne nominacje do najważniejszych nagród muzycznych – Fryderyków.  Łącznie jej piosenki liczą ponad 120 mln odtworzeń w serwisie Spotify i prawie 45 mln – na platformie YouTube. Popularność utworów przyniosła artystce prestiżowe wyróżnienia Złotych i Platynowych Płyt, a z przebojem „Plan awaryjny” zdobyła główną nagrodę w Konkursie Premier Opole 2020!
 
LANBERRY jest także jedną z najbardziej utalentowanych polskich songwriterek. To ona stoi za sukcesami Polski na Eurowizji Junior. Jest współautorką utworów: „Anyone I Want to Be”
Roksany Węgiel oraz „Superhero” Viki Gabor. Kolejny milowy krok w jej karierze to udział w programie „The Voice of Poland”. Jako trenerka najpopularniejszego show podbiła serca widzów w całej Polsce. Jej koncerty to dynamiczna mieszanka popu, rocka i elektroniki na najwyższym, światowym poziomie!
 
Lanberry była pod ogromnym wrażeniem październikowych koncertów Dody. 
Porywające, spektakularne show na poziomie światowym, niebanalne aranżacje hitów, które doskonale kojarzymy z rozgłośni radiowych i przede wszystkim, the one and only – Doda w fenomenalnej formie, prezentuje nam swój wulgartyzm i zaprasza do fascynującego świata Aquarii. To po prostu trzeba zobaczyć – dzieliła się wrażeniami Lanberry. Artystka wystąpi teraz jako gość specjalny Dody w ERGO ARENIE i razem z nią zaśpiewa. 
 
Koncerty Dody odbędą się: 
6 stycznia 2024 – TAURON Arena Kraków, z udziałem Bryskiej 
20 stycznia 2024 – Atlas Arena w Łodzi, z udziałem Smolastego
27 stycznia 2024 – ERGO ARENA Gdańsk/Sopot, z udziałem Lanberry. 
Bilety na wszystkie widowiska Dody dostępne są na www.biletserwis.pl.