22 stycznia 2020

Podczas rewii Holiday on Ice w Gliwicach gościnnie wystąpią młode łyżwiarki z krakowskiego klubu „Lajkonik”. Dziewczynki zwyciężyły w zmaganiach na najładniejszą choreografię i zaprezentują swoje umiejętności w spektaklu z mistrzami świata. Przedstawienia jednej z najlepszych rewii na lodzie, pełne zaskakujących momentów, ognistych barw i pirotechniki odbędą się już w marcu. Bilety wciąż są w sprzedaży.

 

 

 

Rozstrzygnięte zostały zmagania na najładniejszą choreografię przygotowywaną przez szkoły łyżwiarstwa figurowego w całej Polsce. Chodziło o wyłonienie zwycięskiej grupy, która wystąpi u boku mistrzów olimpijskich i mistrzów świata w łyżwiarstwie figurowym podczas przedstawienia rewii Holiday on Ice w Gliwicach. Spośród nadesłanych filmików największe uznanie zdobyła choreografia przygotowana przez dzieci z klubu łyżwiarskiego „Lajkonik” z Krakowa. Układ łączy wyjątkowe umiejętności dziewczynek ze starszej grupy z niezwykłą słodyczą maluszków, które stanowią tło całej kompozycji tanecznej. W skład zwycięskiej grupy wchodzą: Roksana Ciastoń, Amelia Nowak, Emilia Nowak, Gaja Zaręba, Hania Drożdż, Kornelia Kasperczyk, Magdalena Drożdż, Małgorzata Cyran, Mira Jakubowska oraz Megan Ryan. Akcja organizowana była przez członków rewii Holiday on Ice oraz agencję Prestige MJM – organizatora wydarzenia w Gliwicach.

 

 

– Pasja jest dla nas najważniejsza. Jeśli możemy pomóc ją pielęgnować, a przy tym spełnić czyjeś marzenie, zawsze jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Zmagania wyłoniły zwyciężczynie, które skradły nasze serca. Dziewczynki wystąpią podczas prestiżowego spektaklu w Gliwicach – informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

Klub „Lajkonik” to jedyny wyczynowy klub łyżwiarstwa figurowego w Krakowie i jeden z nielicznych w całej Polsce. Dzieci i młodzież trenują pod bacznym okiem doświadczonych nauczycieli. Raz do roku klub organizuje własne zawody „O Puchar Krakowa”. Szkółka uczy rocznie ponad 100 dzieci już od 4 roku życia. Młodzi adepci mają możliwość brania udziału w wielu zawodach i eventach, a najlepszym tego przykładem jest zwycięstwo w eliminacjach do występu podczas rewii SHOWTIME grupy Holiday on Ice.

 

 

– Celem naszego klubu jest zapewnienie wysokiej jakości treningów i osiągnięcie jak najlepszych wyników sportowych. Wspieramy i rozwijamy potencjał każdego naszego zawodnika. Z pasją wychowujemy młodzież poprzez sport – podkreśla Agnieszka Błaszczak, członek zarządu klubu „Lajkonik.”

 

Zespół Holiday on Ice uznawany za najlepszą na świecie łyżwiarsko-akrobatyczną rewię na lodzie przyciągnął do tej pory 330 milionów widzów na całym świecie. W ciągu ponad 75 lat grupa wystąpiła na pięciu kontynentach, w ponad 80 krajach, 630 miastach i wystawiając ponad 55 tysięcy przedstawień. Dało to ponad 110 tysięcy godzin spektakularnej rozrywki. W skład zespołu wchodzą mistrzowie świata i olimpijscy zarówno w łyżwiarstwie figurowym jak i w gimnastyce akrobatycznej.

 

Spektakle SHOWTIME w wykonaniu Holiday on Ice będzie można zobaczyć 28 i 29 marca 2020 roku w Arenie Gliwice. Bilety na wydarzenie w regularnej sprzedaży można nabyć poprzez stronę bilety.imprezyprestige.com.
Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu licznych grup szkolnych i zorganizowanym wycieczkom powstała oferta specjalna. Grupy liczące minimum dziesięciu uczestników mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek:
– przy zakupie minimum 10 wejściówek obowiązuje zniżka 15% od ceny biletów Do zamówienia dołożony zostanie jeden bilet gratis.
– przy zakupie minimum 15 wejściówek obowiązuje zniżka 20% od ceny biletów. Do zamówienia dołożone zostaną 2 bilety gratis.
– przy zakupie minimum 25 wejściówek obowiązuje zniżka 30% od ceny biletów. Do zamówienia dołożone zostaną 3 bilety gratis.
Uwaga! Rabaty łączą się z innymi zniżkami dla dzieci i emerytów.
Zamówienia grupowe należy składać na adres: [email protected].
Na wydarzenie w Arenie Gliwice zaprasza Miasto Gliwice oraz agencja Prestige MJM.