19 lipca 2012

Organizatorzy koncertu Bryana Adamsa w Poznaniu przygotowali promocję dla fanów artysty, który wystąpi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich już 26 lipca. Od 20 lipca będzie można nabyć tysiąc biletów na bardzo korzystnych zasadach.

Do koncertu Bryana Adamsa pozostało coraz mniej czasu. Organizatorzy otrzymują bardzo wiele zapytań o bilety, także te najtańsze od fanów artysty, którzy chcieliby go zobaczyć na żywo 26 lipca. W rezultacie od 20 lipca od godziny 10:00 rozpocznie się specjalna promocja na bilety, która potrwa aż do 25 lipca do godziny 19:00. – W tym czasie będzie można nabyć tysiąc wejściówek na bardzo korzystnych zasadach. Warto skorzystać z tej okazji tuż przed samym koncertem – informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje jest organizatorem występu kanadyjskiego wokalisty.

Każdy kto zakupi jeden bilet w cenie 299 złotych lub 189 złotych będzie miał prawo do nabycia drugiego biletu w tej samej kategorii cenowej za 50 procent jego wartości. – Warunkiem zakupu biletów na promocyjnych zasadach jest posiadanie jednego kuponu promocyjnego, który będzie dodatkiem do Głosu Wielkopolskiego codziennie od 20 do 25 lipca – tłumaczy Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Bilety na promocyjnych zasadach będzie można kupować w: Biurze CIM (Centrum Informacji Miejskiej), ul. Ratajczaka 44 w Poznaniu (budynek Arkadii), które czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 19:00 oraz w soboty od 10:00 do 17:00. – To naprawdę doskonała okazja, żeby sprawić sobie i drugiej osobie znakomity prezent i wspólnie posłuchać największych światowych hitów w wykonaniu Bryana Adamsa – przekonują organizatorzy.