Kup bilet na koncert Boltona i zgarnij 100 zł w prezencie!

15 lipca 2019

W najbliższą środę każdy, kto zakupi bilet na koncert Michaela Boltona przez system Prestige MJM otrzyma w prezencie voucher na zakupy w sklepach Giacomo Conti o wartości 100 zł. Marka, która idealnie łączy klasykę z nowoczesnością, objęła patronat nad wydarzeniem. Z tej okazji fanów Michaela Boltona czeka jeszcze sporo niespodzianek!

 

Koncert legendarnej gwiazdy, Michaela Boltona, to wyjątkowo ekskluzywna propozycja muzyczna na wakacje. Amerykański artysta wystąpi już 7 sierpnia w hali COS Torwar w Warszawie, gdzie zaprezentuje swoją najnowszą płytę. Na krążku znalazły się największe hity wokalisty, ale w symfonicznych aranżacjach! W stolicy usłyszymy na żywo takie przeboje jak „When A Man Loves A Woman” czy „Said I Loved You But I Lied”.

 

– Michael Bolton to jedna z największych gwiazd światowego show businessu. Karierę zaczynał w połowie lat siedemdziesiątych. Sławę zdobył jednak dopiero w drugiej połowie lat osiemdziesiątych, kiedy związał się z wytwórnią Columbia. W roku 1089 wydał hitowy album „Soul Provider”, kolejny krążek „Time, Love And Tenderness” okazał się kolejnym sukcesem i rozszedł się w ponad szesnastomilionowym nakładzie. Bolton współpracuje ze znakomitymi producentami i muzykami. O brzmienie jego płyt dbali miedzy innymi Walter Affanasiew i David Foster. Częstym gościem na albumach Boltona jest saksofonista Kenny G. – zaznacza Marek Sierocki, dziennikarz muzyczny. 

 

 

Tylko w najbliższą środę, 17 lipca do każdego biletu, który zostanie zakupiony poprzez system Prestige MJM (www.prestigemjm.com), dołączony zostanie voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w sieci salonów Giacomo Conti w całej Polsce. Kod rabatowy obowiązywał będzie również przy zakupach w sklepie online. To idealna okazja, aby wybrać dla siebie wyjątkową stylizację na koncert, który zbliża się wielkimi krokami. Ikoną stylu podczas tego wieczoru bez wątpienia będzie Michael Bolton, warto więc dorównać artyście!

 

Michael Bolton wystąpi 7 sierpnia w hali COS Torwar w Warszawie. Bilety na koncert można nabywać przez stronę www.prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.