4 października 2018

Jeśli kontrowersje miałyby swojego ambasadora, z pewnością mogłaby nią być Nicki Minaj. Artystka od dawna przyciąga uwagę mediów z całego świata. Bójki z celebrytami, odważne i pełne brawury występy, tonące w złocie scenografie i kreacje, które przyciągają uwagę całego świata mody, a ponadto… romans z Lewisem Hamiltonem!


Plotki naganiają plotki, a niekończące się skandale pobudzają zainteresowanie gwiazdą, która 24 lutego wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie. Internet aż huczy od nagrań Nicki Minaj bijącej się z Cardi B czy odsłaniającej swój biust podczas koncertu. Przypadek? Według opinii wielu – zdecydowanie nie, artystka wie jak przyciągnąć uwagę każdego w branży muzycznej i robi to wyjątkowo skutecznie. Mimo początkowego niezadowolenia raperki z efektów sprzedażowych najnowszej płyty, hale koncertowe wyprzedają się po brzegi. Koncert w Polsce, który odbędzie się za kilka miesięcy, już od dnia ogłoszenia cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Popularność Nicki Minaj wzrasta z dnia na dzień, iskierką zapalną są niedawne plotki o rzekomym romansie artystki z Lewisem Hamiltonem, wielokrotnym mistrzem świata Formuły 1. Oboje doskonale wiedzą jak je podsycić. Wspólne zdjęcia na oficjalnych profilach są jak wisienka na torcie rozsianych pogłosek. Najnowsze ukazują parę w pustynnej scenerii, jaka towarzyszyła im podczas wypadu na quady w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Media spekulują, czy domniemany związek królowej rapu i króla prędkości to rodzące się uczucie, czy jednak narastająca korzyść komercyjna dla obojga z nich. Bez względu na wszelkie okoliczności, to może być jeden z najgorętszych związków show biznesu.

 

 

Przyjazd Nicki Minaj do Polski wywołuje fale poruszenia. Fani artystki doskonale wiedzą czego spodziewać się po jej występie. Poprzednia trasa koncertowa charakteryzowała się wyjątkowym przepychem, kilkupiętrową sceną i strojami, które branża muzyczna wspomina do dziś. Tym razem będzie zdecydowanie WIĘCEJ. Fragment złotej scenografii, która będzie towarzyszyła artystce przy kolejnych koncertach został zaprezentowany podczas tegorocznej gali MTV Music Awards. Scenografia godna prawdziwej królowej przyjedzie do Polski prosto ze Stanów Zjednoczonych. Można sobie jedynie wyobrazić, jakie stroje zostaną przygotowane na tę okazję dla divy rapu. 

 

Koncert najbardziej kontrowersyjnej artystki ostatnich miesięcy odbędzie się 24 lutego 2018 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Nicki Minaj przyjedzie do Polski w ramach trasy NickiHndrxx, w której będzie jej towarzyszył Future. Bilety na wydarzenie można nabyć na stronie www.prestigemjm.com Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.