19 lipca 2018

Królowa rapu i krzykliwych stylizacji, Nicki Minaj, w najnowszym projekcie „Queen” już pokazuje to, co lubi odsłaniać najbardziej. Zapowiedź okładki najnowszej płyty, inspirowanej akcentami egipskich stylizacji, podkreśla niewątpliwie odważny styl artystki. Album swoją premierę będzie miał już w sierpniu i to właśnie z tym repertuarem artystka wyruszy w trasę, na mapie której znalazła się także Łódź.

 

Na najnowszą, czwartą studyjną płytę Nicki Minaj czekają miliony fanów na całym świecie. Jej okładką artystka pochwaliła się na swoich profilach społecznościowych. To fotografia wykonana przez słynny z ekscentrycznych projektów duet: Mert & Marcus. Nicki Minaj podkreśliła na niej swoją kobiecość eksponując ciało w stylizacji egipskiej bogini. Okładka zapowiada najnowszy repertuar artystki, który w Polsce na żywo będzie można usłyszeć w łódzkiej Atlas Arenie 24 lutego 2019 roku.


Do tej pory ukazały się już dwa utwory promujące krążek: Chun-Li i Barbie Tingz. Dodatkowo Nicki Minaj zaprezentowała owoc swojej współpracy z Arianą Grande w piosence „Bed”. W teledysku do tego utworu królowa rapu nie zawiodła stylizacją – wystąpiła w stroju syreny! Założenie tak oryginalnego kostiumu nie było jednak łatwym przedsięwzięciem, bo zbyt dopasowany strój nie ułatwiał przygotowań do zdjęć filmowych.

 

 

Neonowe i diamentowe stylizacje inspirowane akcentami japońskiej kultury pojawiły się w obrazach teledysku do nowego utworu „Chun-Li”. Z kolei  w „Barbie Tingz” to wyjątkowo klasyczna Nicki, przemieniająca się w infantylne wizerunki lalek.

 

Odważne stylizacje Nicki Minaj są od samego początku obiektem zainteresowania mediów i krytyków modowych.  Artystka lubi szokować. Jej stroje to zdecydowany znak rozpoznawczy. Nicki Minaj słynie z eksponowania kobiecych kształtów, krzykliwych kolorów i elementów garderoby, które niewiele zakrywają. Celebrytka ma swoją własną stylistkę, co widać!

Od panterkowych wzorów począwszy, poprzez lateksowe sukienki, obcisłe skórzane kombinezony, spektakularne futra, wysokie szpilki, kolie za setki tysięcy dolarów, świecące, neonowe dodatki, aż po włosy, które sięgają niemal do stóp – to jedynie skromna część elementów, które składają się na artystyczny wizerunek wokalistki.

 

Już niebawem Nicki Minaj zaprezentuje swoje stylizacje po raz pierwszy w Polsce podczas trasy koncertowej NickiHndrxx, w którą artystka wyrusza wspólnie z Future. Polski przystanek światowej trasy zaplanowano na 24 lutego 2019 w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety na wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.  

 

 

Galeria