6 marca 2019

Konkurs na Dzień Kobiet. Wygraj bilety na koncert Orcheston i weekend w BUKOVINIE Resort!

Hotel BUKOVINA Resort jest doskonałym miejscem, w którym aktywnie mogą spędzić czas zarówno pary, rodziny z dziećmi  jak i przyjaciółki. Nadarza się doskonała okazja, by z okazji Dnia Kobiet wygrać weekend w tym luksusowym miejscu wraz z biletami na Orcheston w Warszawie. Wypoczynek w górach oraz koncertowy wieczór w stolicy może być doskonałym prezentem dla ukochanej, mamy, córki czy koleżanki.

 

Z okazji Dnia Kobiet można wygrać niezapomniany weekend w hotelu BUKOVINA Resort wraz z biletami na Orcheston. Niezwykłe muzyczne przedsięwzięcie łączące muzykę elektroniczną z symfoniczną odbędzie się ponownie, tym razem w Warszawie. Koncert przygotowywany przez Gromeego i Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej zaplanowano na 17 maja w COS Torwar w Warszawie. Mecenatem koncertu jest Resort BUKOVINA, który wszystkich fanów nowoczesno-klasycznych brzmień zaprasza na pobyt w ekskluzywnym hotelu. Jest także fundatorem dwóch  weekendowych zaproszeń do wykorzystania przez cały rok!

 

 

Dzień Kobiet to szczególna okazja na obdarowanie swojej ukochanej, przyjaciółki, mamy, siostry lub córki. Specjalnie na ten dzień agencja Prestige MJM wraz z hotelem BUKOVINA Resort przygotowali wspólny konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na Orcheston wraz z voucherami na weekendowy pobyt w przepięknej Bukowinie Tatrzańskiej.


Konkurs potrwa do 8 marca na oficjalnym profilu facebookowym organizatora koncertu – agencji Prestige MJM. Wystarczy udostępnić post konkursowy, a w komentarzu oznaczyć wyjątkową kobietę, którą zamierza się zaprosić na Orcheston wraz z niezapomnianym weekendem w Hotelu BUKOVINA. Wygrają dwa komentarze z największą ilością like’ów.

 

Wygraną w konkursie stanowi zaproszenie na koncert Orcheston, który odbędzie się 17 maja, w warszawskim COS Torwar. Ponadto dwóch zwycięzców otrzyma podwójny voucher na weekendowy pobyt w hotelu BUKOVINA. Hotel oferuje codzienny dostęp do relaksu i zabawy w Termach BUKOVINA (20 basenów wypełnionych wodą termalną), noclegi w komfortowych pokojach, śniadania przygotowane z najwyższej jakości produktów od lokalnych dostawców, seanse zapachowe w strefie Term BUKOVINA oraz chwile ciepłego rozluźnienia i wytchnienia w szerokiej ofercie saun. Hotel oferuje kreatywną opiekę nad dziemi w Klubie Malucha, zapewniając rodzicom chwilę wytchnienia.

 

Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie. Zarówno koncert jak i pobyt w tak wyjątkowym miejscu jak Hotel BUKOVINA Resort z pewnością będą niezwykłe. Orcheston podczas swojej premiery w Krakowie wyprzedał się co do jednego miejsca! Hotel Bukowina zaś jest oazą luksusu i niesamowitych atrakcji. Warto wziąć udział w zabawie – zachęca Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

 

Projekt Orcheston odbędzie się 17 maja 2019 roku w hali COS Torwar w Warszawie. Bilety na wydarzenie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com. Organizatorem projektu jest agencja Prestige MJM we współpracy z Gromeem. Mecenasem projektu jest BUKOVINA Resort. 

 

Galeria