7 sierpnia 2014
Wielka dogrywka w konkursie na nagranie piosenki "Mirrors", który jest organizowany przy okazji koncertu Justina Timberlake`a! Wprawdzie organizatorzy wyłonili już najlepszą piętnastkę uczestników, ale do 11 sierpnia można jeszcze wysyłać swoje nagrania! Do grona szczęśliwców dołączy bowiem kolejnych pięć osób.
 
Konkurs "Mirrors" cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Organizatorzy otrzymali wiele interesujących i zaskakujących wykonań jednego z najbardziej znanych utworów Justina Timberlake`a. 
Zgodnie z zasadami wyłoniliśmy już najlepszą piętnastkę. Wszyscy zostali poinformowani o swoim sukcesie na naszym fanpage`u na Facebooku – powiedział Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która organizuje konkurs "Mirrors" wraz firmą eBilet.pl oraz Areną Gdańsk Operator. – Ponieważ jednak w ostatnich dniach trwania akcji obserwowaliśmy znacznie większe zainteresowanie fanów chcemy dać większej liczbie osób szansę na udział w zabawie –  dodał Pawlicki.
 
W rezultacie prace można wysyłać do 11 sierpnia. W ramach dogrywki organizatorzy wybiorą dodatkowe pięć osób z największą liczbą głosów, które dołączą do szczęśliwej piętnastki. 
Zachęcamy do zabawy, bo nagrody są atrakcyjne. Przypominamy, że można wygrać nie tylko bilety na koncert w Gdańsku, ale także nagranie w studio, a nawet uzyskać szansę na zaprezentowanie swojego talentu w ogólnopolskiej telewizji – wyjaśnił Marek Kurzawa z Prestige MJM.
 
"Mirrors" nie jest jedyną akcją, która ma stworzyć niepowtarzalny klimat wokół koncertu Justina Timberlake`a. 19 sierpnia przy wejściu na stadion PGE ARENA każdy z uczestników koncertu otrzyma specjalne serduszko. Będzie ich łącznie ponad 40 tysięcy i wszystkie mają zostać wzniesione w trakcie trzeciego utworu. 
Bardzo liczymy na pomoc fanów w tym przedsięwzięciu – apelują organizatorzy.