23 maja 2017

Zaskakująca popularność Il Volo w Polsce! Pierwszy i jedyny koncert włoskiego tria pop-operowego dopiero za miesiąc, a sprzedaż biletów już się kończy! Trzeba się zatem spieszyć z zakupem wejściówek, bo niedługo może ich zabraknąć.

 

Piero, Ignazio i Gianluca z Il Volo obecnie koncertują po miastach swojego rodzinnego kraju, często na otwartych, starożytnych amfiteatrach, gdzie spotykają się z wielkim aplauzem fanów. Publiczność zapełnia wszystkie areny i entuzjastycznie wita swoich idoli. Tak było podczas jednego z ostatnich koncertów, m.in. w Veronie. Śpiewacy witali się z publicznością, przechadzali się pomiędzy sektorami, robili zdjęcia z fanami. Czy równie gorąca atmosfera będzie także Polsce, podczas warszawskiego występie Il Volo? Przekonamy się wkrótce.

 

 

 

Bilety na koncert są niemal w całości wyprzedane. Kto chciałby zatem zobaczyć Il Volo na żywo, musi się spieszyć z zakupem wejściówek, których w sprzedaży pozostało niewiele. Wielkie przeboje, takie jak: „Grande amore” czy „O sole mio” usłyszą mieszkańcy z całej Polski. Wśród nich najliczniej reprezentowana będzie Warszawa. Fani ze stolicy stanowić będą połowę publiczności. Nie zabraknie jej także z innych zakątków kraju, zarówno z dużych miast, takich jak Kraków, Poznań czy Wrocław, jak również Ostrów Wlkp. i Ruda Śląska. Wśród województw prym wiodą: mazowieckie, małopolskie, wielkopolskie, pomorskie i podkarpackie. Na warszawski koncert Il Volo wybierają się także fani z: Węgier, Niemiec, Estonii, Ukrainy, Czech, Izraela i Szwajcarii.

 

 

– Zainteresowanie, jakie towarzyszy pierwszemu koncertowi Il Volo w Polsce wcale nie dziwi. Trio robi oszałamiającą karierę, a uwaga takich sław, jak Placido Domingo, który zaśpiewał z chłopakami podczas dwóch koncertów na amerykańskiej części trasy koncertowej, tylko dodaje zespołowi splendoru. Jestem pewien, że polski koncert Il Volo okaże się niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich fanów – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która organizuje koncert Il Volo w Warszawie.

 

Koncert Il Volo odbędzie się 26 czerwca w warszawskiej hali Torwar. Ostatnie bilety można kupić poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl, a także w salonach sieci Empik na terenie całego kraju. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM. 

Galeria