6 grudnia 2011

Przedsięwzięcie sponsorowania cyklu niezwykłych koncertów, które odbędą się w 2012 roku w całej Polsce, to kolejny z muzycznych projektów, w których uczestniczyć będzie marka Nice – dostawca najwyższej klasy automatyki do bram i rolet oraz bram garażowych.

– Polska już kilka lat temu przestała być pustynią na koncertowej mapie Europy. Cieszy fakt, że fani muzyki w Polsce nie muszą już podróżować po świecie, by usłyszeć na żywo największe światowe gwiazdy muzyki. Wsparcie takiego projektu to ogromna satysfakcja dla sponsora – mówi Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice Polska, głównego sponsora Cyklu Wielkich Koncertów Gwiazd Muzyki.

Nice jako sponsor to marka dotychczas kojarzona w Polsce w świadomości kibiców sportu, a zwłaszcza żużla. Olbrzymi sukces jakim okazał się projektu sponsoringu Żużlowej Reprezentacji Polski to dowód na to, że wspólny wysiłek, zaangażowanie i kreatywność zarówno ze strony sponsorowanej, jak i sponsora, może przynieść wcześniej nieoczekiwane wyniki. Podsumowanie trzyletniej współpracy Nice z żużlową Reprezentacją Polski wygląda imponująco – eventy z udziałem Reprezentacji i kibiców, oficjalne gadżety, speedway Fun Shop’y z możliwością ich zakupu, zainteresowanie żużlem TVP, konkursy z nagrodami w postaci biletów na najważniejsze zawody sezonu w radiowej Trójce. A wszystko to z olbrzymim sukcesem sportowym i trzykrotnym zwycięstwem Polaków w walce o tytuł najlepszej drużyny świata. Nie chcemy być wyłącznie sponsorem, który w umowie ma zapewniony pakiet świadczeń i możliwość ekspozycji logo. Każdy projekt, w który się angażujemy, staramy się wykorzystać do maksimum, tak by przyniósł on korzyści zarówno nam jako marce, lecz także by nasi Partnerzy Handlowi lub potencjalni użytkownicy naszych produktów mieli okazję aktywnego uczestniczenia w nim. Takie wielowymiarowe podejście daje nam jako sponsorowi pełną satysfakcję z zaangażowania – mówi Adam Krużyński.

Nie inaczej będzie w przypadku Cyklu Wielkich Koncertów Gwiazd Muzyki, których organizatorem jest firma Prestige. Mieliśmy już okazję, dzięki uprzejmości firmy Prestige, organizować jubileusz 15-lecia firmy Nice podczas koncertu Bryana Adamsa, który odbył się 13 czerwca br. w Rybniku. W koncercie wzięli udział zarówno Partnerzy Handlowi firmy Nice, jak również użytkownicy naszych produktów. To był niesamowity event dla 500 osób. Takie spotkanie z marką, doświadczenia i wspomnienia, najlepiej budują jej wartość, zwłaszcza, gdy pozytywnie kojarzy się ona ze niezapomnianymi emocjami sportowymi lub muzycznym doświadczeniem z udziałem największych gwiazd muzyki – dodaje Adam Krużyński.

W ramach współpracy sponsoringowej Nice planuje uruchomienie w przyszłym roku cyklu specjalnych promocji dla klientów firmy, którzy będą mieli okazję wziąć udział w tych fantastycznych muzycznych wydarzeniach.