Koncertowe Bulwary: Już w ten weekend spotkaj się z muzykami Budki Suflera!

6 sierpnia 2021

Koncertowe Bulwary ruszają już w tę niedzielę! Cykl imprez nad Wisłą w Warszawie, podczas których transmitowane będą najpiękniejsze koncerty, rozpocznie występ Budki Suflera z przystanku Woodstock. 8 sierpnia będzie tym bardziej wyjątkowy, gdyż oprócz koncertowego seansu, na bulwarową widownię czeka spotkanie z muzykami Budki Suflera: Tomaszem Zeliszewskim i Mieczysławem Jureckim.

 

Takiego niedzielnego wieczoru nad Wisłą jeszcze nie było! 8 sierpnia wszyscy spacerowicze bulwarów w Warszawie będą mieli szansę doświadczyć emocji legendarnego koncertu
Budki Suflera zagranego dla półmilionowej publiczności na Woodstocku. Tym występem zespół (świętujący wtedy swoje 40-lecie) muzycznie połączył pokolenia! Wyjątkowe show kultowych muzyków w połączeniu z zabawą młodej widowni śpiewającej na cały głos przeboje Budki, to spektakularny i niezapomniany widok. W końcu muzyka to uniwersalny język, który rozumie każdy niezależnie od wieku!

 

– Możliwość ponownego przeżycia emocji związanych z tym spektakularnym koncertem i powrotu do naszych ukochanych hitów Budki Suflera to weekendowa propozycja, obok której ciężko przejść obojętnie. Tym bardziej, że wszystkiego doświadczymy w towarzystwie samych muzyków Budki! Nie możemy się doczekać, aż ten kultowy zespół zagości na naszych bulwarach i opowie nam o swojej twórczości oraz najzwyklej w świecie spędzi ten wieczór ze swoimi fanami! – mówi Beata Pierzchała z ZPR Media, które zarządzają Bulwarami Wiślanymi w Warszawie.

 

 

Specjalny wywiad z Budką Suflera przeprowadzi dziennikarz i dyrektor muzyczny Antyradia – Marcin Bąkiewicz. Muzycy opowiedzą o swojej koncertowej tęsknocie, najbliższych, artystycznych planach i odpowiedzą na pytania zadane przez publiczność. Dodatkowo po wywiadzie fani będą mieli szansę osobistego spotkania z zespołem oraz zdobycia ich autografów! Na bulwarach warszawiacy zakupią również płyty oraz koszulki zespołu.

 

8 sierpnia na Bulwarach Wiślanych na warszawiaków czekać będą także atrakcje kulinarne, artystyczne oraz konkursy z koncertowymi biletami do wygrania! Dla wszystkich spragnionych tego wieczoru w restauracji Bella Italia (znajdującej się naprzeciw strefy transmisji koncertu) serwowane będą specjalne drinki “Jolka”. Pierwsze 50 osób, które zakupią ten tajemniczy trunek, otrzyma bilety lub vouchery na koncerty organizowane przez Prestige MJM! Wejściówki będzie można wygrać również biorąc udział w artystycznej atrakcji “Maluj Muzykę”! Specjalnie przygotowane sztalugi czekać będą na weekendowych artystów (tych dużych i małych!), a najlepsze prace wezmą udział w konkursie o bilety na koncerty. Tego wieczoru na Bulwarach stanie również “Ściana Marzeń Koncertowych”, na której każdy będzie mógł podzielić się tym, jakiego artystę chciałby zobaczyć w Polsce.

 

Plan wieczoru:

 

19.00 – 19.45 – Wywiad Q&A z muzykami Budki Suflera
19.45 – 20.00 – Indywidualne spotkania z artystami – możliwość zdobycia autografów
20.00 – 21.30 – Transmisja koncertu Budki Suflera „Cień wielkiej góry”, Woodstock 2014 – 40 lat Budki Suflera

 

Do zobaczenia na Bulwarach!
Wstęp wolny. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM.

Galeria