Koncert w Polsce zwieńczy europejską trasę Jasona Derulo!

20 lipca 2018

3-miesięczna trasa, 16 krajów europejskich i niemal 30 koncertów! Jason Derulo już w sierpniu wyrusza w tournée, podczas którego wystąpi także w Polsce. Jego show odbędzie się już 30 października w warszawskiej hali COS Torwar. Czym zaskoczy fanów?

 

Jason Derulo – niepodważalnie artysta wszechstronnie uzdolniony – podczas długo wyczekiwanej trasy koncertowej wystąpi z utworami promującymi jego nowy, nadchodzący album ,,777’’. Artysta zdradził, że na krążku znajdą się piosenki różnorodne stylistycznie, np. piłkarski hymn „Colors”, utwór „Swalla” mający ponad miliard wyświetleń na YouTube czy singiel ,,Wiggle'', który powstał przy współpracy ze światowej sławy amerykańskim raperem – Snopp Doggiem. Dokładna data wydania płyty nie jest jeszcze znana, ale spekuluje się, że będzie to jeszcze latem tego roku.

 

Jason Derulo – pionier muzyki pop i R&B – wraz z początkiem sierpnia wyruszy w swoją europejską trasę koncertową. Najpierw zatrzyma się w mieście Cluj-Napoca w Rumunii, gdzie wystąpi na festiwalu muzyki dance. Jednym z  headlinerów tego wydarzenia będzie także DJ Afrojack, który 13 lipca tego roku był gościem najgorętszego festiwalu muzyki elektronicznej tego lata – Music Power Explosion we Wrocławiu!

 

 

Z Rumunii Jason Derulo wyruszy prosto na Węgry, a potem uda się do Portugalii, gdzie po przerwie przedostanie się do Irlandii, a następnie Anglii. Na Wyspach zagra aż 8 koncertów halowych – dzień po dniu! Zaczynając od Belfastu, będzie koncertował w Glasgow, Manchestrze, Cardiff, Birmingham, Londynie i Brighton. W stolicy zaplanowano koncert w SSE Arena Wembley, który znajduje się naprzeciwko słynnego stadionu. Ostatni występ tej części trasy przewidziano w Leeds. Następnie po zaledwie kilku dniach przerwy Jason Derulo pojedzie do Niemiec, Holandii, Belgii i Szwajcarii, a następnie czekać już będą na niego fani z krajów skandynawskich.

Tanecznym krokiem, zbliżając się ku końcowi swojej trasy koncertowej, artysta odwiedzi Europę środkowo-wschodnią, a w niej między innymi: Serbię, Czechy i długo wyczekiwaną przez fanów Polskę, na której zakończy zaplanowany tour. Z pewnością gwiazda międzynarodowego formatu zachwyci warszawską publiczność jedynym w swoim rodzaju fenomenalnym show! Jedno jest pewne: dobrej muzyki i zapierających dech w piersiach układów choreograficznych – z pewnością nie zabraknie. A kto wie, może artysta czymś jeszcze nas zaskoczy?

Ze swoim wokalno-tanecznym show gwiazda światowych scen zawita do Polski 30 października. Występ Jasona Derulo zaplanowano w hali COS Torwar w Warszawie. Tam trzeba być! Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Organizatorem wydarzenia jest  agencja Prestige MJM. 

 

 

Galeria