18 lutego 2014
Wszystkie bilety na koncert Justina Timberlake`a przygotowane na pierwszy dzień przedsprzedaży zostały wyprzedane w ciągu trzech godzin! Zainteresowanie wizytą amerykańskiego wokalisty w Polsce jest gigantyczne. W związku z tym organizatorzy zwiększyli pulę biletów przeznaczonych do przedsprzedaży. 
 
Wszyscy fani Justina Timberlake`a, którzy chcą skorzystać z możliwości nabycia biletów na gdański koncert w przedsprzedaży, nie powinni czekać. 
 
W mgnieniu oka wyprzedaliśmy całą pulę przygotowaną na pierwszy dzień. Kolejna powinna trafić zgodnie z wcześniejszymi założeniami do sprzedaży dopiero jutro, ale nie będziemy czekać i uruchomimy ją już dzisiaj – mówi Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem koncertu.
 
W ciągu kilku godzin rozeszło się kilka tysięcy biletów. To potwierdza, że koncert cieszy się gigantycznym zainteresowaniem. A warto podkreślić, że oficjalna, publiczna sprzedaż rozpocznie się dopiero w piątek, 21 lutego, o godzinie 10:00. Wejściówki będzie można wtedy nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com, ebilet.pl i eventim.pl oraz w salonach EMPIK , sklepach Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.  
 
W celu skorzystania z przedsprzedaży fani powinni odwiedzić stronę http://thetennesseekids.justintimberlake.com i zapisać się do fan clubu. Gdy to uczynią otrzymają specjalny kod z dostępem do przedsprzedaży. Organizatorzy przypominają również,  że przedsprzedaż dla posiadaczy kart MasterCard rozpocznie się w środę, 19 lutego.