Koncert Timberlake`a prawie wyprzedany. Ostatnie atrakcyjne bilety od poniedziałku!

21 maja 2014
To już niemal pewne. Koncert Justina Timberlake`a na gdańskiej PGE ARENIE zobaczy komplet 40.000 widzów! W najbliższy poniedziałek o godzinie 10:00 do sprzedaży trafi ostatnia pula atrakcyjnych biletów, które zostały zwolnione przez klientów biznesowych. 
 
Od momentu oficjalnego ogłoszenia koncertu Justina Timberlake`a na PGE ARENIE w Gdańsku show cieszył się gigantycznym zainteresowaniem. Bilety rozchodziły się w eksperesowym tempie już w przedsprzedaży. 
 
Kiedy natomiast ruszyła oficjalna sprzedaż, kolejne sektory znikały w mgnieniu oka – tłumaczy Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem tego wydarzenia.
 
W rezultacie biletów na koncert amerykańskiego wokalisty zostało już bardzo niewiele. – W najbliższy poniedziałek, 26 maja, o godzinie 10:00 do sprzedaży trafią ostatnie atrakcyjne bilety na koncert w Gdańsku. Będą to wejściówki na różne sektory, które zostały zwolnione przez klientów biznesowych. Ich liczba jest jednak bardzo ograniczona. Bez wątpienia więc warto się pospieszyć z ich zakupem – wyjaśnia Janusz Stefański.
 
Bilety na show Justina Timberlake’a można nabywać za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com, a także w systemie sprzedaży Eventim oraz eBilet. 
 
Koncert okrzyknięty przez większość mediów jako muzyczne wydarzenie roku w Polsce odbędzie się 19 sierpnia. Będzie trzecim wielkim koncertem na nowoczesnym stadionie PGE ARENA w Gdańsku. Wcześniej występowali tam bowiem: Jennifer Lopez oraz Bon Jovi.