KONCERT POD WIEŻĄ JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ: INFORMACJE ORGANIZACYJNE

25 sierpnia 2022

Już 27 sierpnia wśród szczytów Beskidu Sądeckiego wybrzmi najpiękniejsza muzyka lata. Co czeka widownię tegorocznej edycji Koncertu Pod Wieżą SUMMERTIME na wysokości 896 m n.p.m.? Oto krótki przewodnik i najważniejsze informacje organizacyjne.

 


Wstęp na Koncert Pod Wieżą
Niezapomniana przygoda z Koncertem Pod Wieżą rozpoczyna się już z momentem wejścia na imprezę – w tym celu należy bowiem zdobyć szczyt Słotwiny Arena! Uspokajamy: nie trzeba będzie się wspinać. Bilet na imprezę gwarantuje wjazd koleją krzesełkową na koncert oraz zjazd na dolną stację po wydarzeniu.


Wejście na koncert
Koncert rozpocznie się o godzinie 17.00, ale na miejsce imprezy będzie można wejść już kilka godzin wcześniej. Kolej krzesełkowa będzie tam zabierać widzów od rana aż do 16.45. Prosimy o PUNKTUALNE przybycie!

 

Organizacja imprezy
Koncert Pod Wieżą to nie tylko muzyczne show na najwyższym poziomie, ale i impreza pełna atrakcji i humoru. Przez ten wyjątkowy wieczór widownię poprowadzi znany arcymistrz słowa Artur Andrus, muzycznie zachwycą tacy artyści jak: Ewa Bem, Wiesław Prządka, Jose Torres z zespołem, Gosha Kowalińska, Patrycja i Jacek Kotlarscy oraz Orkiestra Silesian Art. Collective pod dyrekcją Mateusza Walacha. Widoki rozciągające się ze szczytu Słotwiny Arena będą dopełniały charakteru całego wieczoru. Dodatkowo po całej imprezie widzowie będą mogli podzielić się swoimi wrażeniami z koncertu z artystami i zdobyć ich autografy!


Start koncertu: 17:00
Przerwa: Przewidziana jest jedna przerwa, podczas której widzowie będą mogli skorzystać z oferty gastronomicznej, zlokalizowanej na górnej stacji kolei krzesełkowej.
Zakończenie koncertu: Po koncercie uruchomiona zostanie kolej krzesełkowa, która będzie przewozić gości na dół.
Autografy: Autografy będzie można zdobyć po koncercie w Restauracji Widokówka (dolna stacja kolei krzesełkowej).
Gastronomia: Przed i po koncercie widzowie będą mogli spróbować smakołyków w Restauracji Widokówka oraz w punkcie gastronomicznym pod wieżą widokową (górna stacja kolei krzesełkowej).
Toalety: Toalety znajdują się w budynku kolei krzesełkowej, zarówno na dolnej jak i górnej stacji.


Zasady bezpieczeństwa
Koncert Pod Wieżą to spektakularne wydarzenie wśród szczytów górskich, dlatego… przypominamy o odpowiednim ubiorze! Pogoda w górach bywa zmienna, więc ciepłe ubrania na ten wyjątkowy wieczór to pozycja obowiązkowa!
Widzowie są proszeni o przygotowanie ciepłych ubrań na wieczór.
W przypadku deszczu będą rozdawane peleryny przeciwdeszczowe. Prosimy o nieopuszczanie swoich miejsc siedzących i niegromadzenie się przy kolei.

 

Bilety
Wszyscy spóźnialscy, którzy jeszcze nie kupili biletów na spektakularny Koncert Pod Wieżą SUMMERTIME mogą to zrobić na stronie: biletserwis.pl do 26 sierpnia włącznie oraz w kasach Słotwiny Arena do wyczerpania zapasów (również w dniu koncertu).