Koncert Motörhead: Warszawa, Poznań i Kraków wykupują Golden Circle

5 listopada 2014
Do koncertu grupy Motörhead w Warszawie pozostało jeszcze około ośmiu miesięcy, ale już teraz zainteresowanie tym wydarzeniem ze strony fanów jest bardzo duże. Największą popularnością cieszą się bilety do sektora Golden Circle.
 
Motörhead przyjedzie do Polski 6 lipca 2015 roku. Oficjalna sprzedaż wejściówek na to wydarzenie ruszyła 29 października i już teraz można powiedzieć, że koncert cieszy się dużą popularnością. 
 
Najwięcej biletów sprzedaliśmy jak na razie w Warszawie, ale to z racji lokalizacji koncertu nie może dziwić – powiedział Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu. Kolejne miejsca w geograficznej klasyfikacji pod względem liczby sprzedanych wejściówek zajmują Poznań i Kraków.
 
Warto również podkreślić, że najwięcej zamówień dotyczy biletów do sektora Golden Circle. 
Widać, że fani chcą być na  tym koncercie jak najbliżej sceny, żeby jeszcze lepiej poczuć rockowy klimat tego wydarzenia – stwierdził Marek Kurzawa z Prestige MJM. 
 
Duże zainteresowanie koncertem na około osiem miesięcy przed jego datą napawa organizatorów optymizmem. To pokazuje, że już teraz wydarzenie żyje w umysłach fanów Motörhead. Można to też zaobserować na portalach społecznościowych, a także w ogólnopolskich mediach. Wystarczy powiedzieć, że po ogłoszeniu koncertu Motörhead największe tytuły w kraju pisały o występie brytyjskiej grupy aż 38 razy. A ta liczba rośnie z każdym dniem.
 
Tymczasem muzycy o koncercie w Polsce pewnie jeszcze nie myślą, bo najbliższy miesiąc będzie dla nich bardzo pracowity. Grupa ma zaplanowanych w listopadzie jeszcze osiem występów. Odwiedzi między innymi Birmingham, Londyn, Monachium, Hamburg, Berlin oraz Paryż. 
 
Przypomnijmy, że wejściówki na koncert Motörhead w Warszawie można nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com, Eventim.pl i eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.