Koncert Michaela Boltona już w najbliższą środę!

1 sierpnia 2019

Michael Bolton 7 sierpnia zagra ze swoim zespołem w Warszawie. Fani czekali na ten koncert aż 6 lat! Nietuzinkowa propozycja, bo symfoniczna, tym razem wybrzmi na scenie hali COS Torwar. Największe hity artysty usłyszymy w nowych aranżacjach. To propozycja wyższej kultury, a jednocześnie przystępna cenowo, ceny biletów zaczynają się już od 90 zł.

 

Już w najbliższą środę w warszawskim COS Torwar wybrzmią najsłynniejsze miłosne ballady. Fani Michaela Boltona na żywo usłyszą takie hity jak „When A Man Loves A Woman”, „To Love Somebody”, „Said I Loved You… But I Lied” czy „How Can We Be Lovers”. Ekskluzywny koncert amerykańskiego wokalisty to część trasy promującej najnowszą płytę „Symphony Of Hits”. Album stanowi podsumowanie twórczości artysty: znajdziemy w nim najważniejsze utwory z całej kariery Michaela Boltona, ale tym razem w symfonicznej odsłonie!

 

 

Kariera Michaela Bolton rozbłysnęła w 1989 roku po wydaniu płyty „Soul Provider”, która uzyskała sześciokrotnie status multi-platyny. Artysta obecnie znany jest na całym świecie, a jego hity to nieodłączny element obowiązkowej dyskografii w większości domów.

 

– Michael Bolton to jedna z największych gwiazd światowego show businessu. Karierę zaczynał w połowie lat siedemdziesiątych. Sławę zdobył dopiero w drugiej połowie lat osiemdziesiątych, kiedy związał się z wytwórnia Columbią. W roku 1989 wydał hitowy album Soul Provider, kolejny krążek Time, Love And Tenderness okazał się kolejnym sukcesem. Rozszedł się w ponad szesnastomilionowym nakładzie. Bolton współpracuje ze znakomitymi producentami i muzykami. O brzmienie jego płyt dbali między innymi Walter Affanasiew i David Foster, a gościnnie grywał saksofonista Kenny G. Bolton, nagrywał duety m.in. z Luciano Pavarotti, Zucchero, Celine Dion, a także z polską piosenkarką Ireną Jarocką. Michael obdarzony jest charakterystycznym, mocnym głosem. Świetnie czuje się w mocnym rockowym repertuarze oraz w nastrojowych balladach, którym nadaje niepowtarzalny klimat – mówi Marek Sierocki, dziennikarz muzyczny. Artysta już kilaka razy gościł w naszym kraju i był zawsze świetnie przyjmowany przez naszą widownię.

 

Ostatnia wizyta Boltona w Polsce miała miejsce w 2013 roku. Fani musieli więc czekać aż 6 lat na ponowne show. Koncert tym razem odbędzie się w Warszawie już 7 sierpnia 2019 roku, począteko godzinie 20:00, wejść będzie można już od 18:15. Artysta do Polski przyjedzie ze znakomitym zespołem i będzie to uczta muzyczna na najwyższym światowym poziomie. Wydarzenie jest formą kultury dostępnej dla wszystkich, a wszystko za sprawą przystępnych cen biletów. Na koncert Michaela Boltona można wybrać się już za 90 zł! Bilety w sprzedaży za pośrednictwem www.prestigemjm.com