Koncert Marsów przełożony. Bilety zachowują ważność

25 marca 2015
Koncert Thirty Seconds to Mars, który miał odbyć się 8 kwietnia w ERGO ARENIE, został przełożony. Amerykańska grupa przyjedzie do Trójmiasta 4 maja. Wszystkie sprzedane do tej pory bilety zachowują ważność.
 
Koncert zespołu Thirty Seconds to Mars, który był zaplanowany na 8 kwietnia 2015 roku w ERGO ARENIE został przełożony. Amerykański zespół przyjedzie do Polski 4 maja. Miejsce koncertu pozostaje bez zmian – będzie nim położona na pograniczu Gdańska i Sopotu hala ERGO ARENA. 
 
Wiadomość od zespołu:
 
"Z powodu nieprzewidzianego konfliktu w harmonogramie zajęć, jesteśmy zmuszeni do zmiany dat dwóch koncertów:
 
4 Maja – Polska, Gdańsk/Sopot, Ergo Arena
6 Maja– Ukraina, Kijów, Sports Palace
 
Proszę przyjmijcie nasze najszczersze przeprosiny za niedogodności, które mogło to spowodować”.
 
Wszystkie bilety, które zostały zakupione na koncert 8 kwietnia, zachowują ważność. Jeśli jednak ktoś nie będzie mógł pojawić się w Trójmieście w maju, to istnieje możliwość zwrotu biletów. Trzeba to jednak zrobić do 8 kwietnia.
 
Osoby, które nabyły bilety w punktach sprzedaży, powinny udać się w to miejsce wraz z biletem i paragonem lub fakturą – wyjaśniają organizatorzy. 
 
W przypadku nabycia biletów za pośrednictwem stron internetowych: ww.prestigemjm.com, Eventim.pl lub eBilet.pl, należy kontaktować się drogą mailową z każdym z tych podmiotów, który udzieli szczegółowych instrukcji dotyczących zwrotu wejściówek. Jeśli chodzi o wejściówki zakupione za pomocą strony www.prestigemjm.com, należy pisać na adres [email protected].
 
Organizatorzy informują równocześnie, że ciągle możliwy jest zakup biletów na koncert, który odbędzie się w nowym terminie w ERGO ARENIE. Bilety można kupować za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, Eventim.pl, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.