Koncert Marsów – piłki, konfetti i lodowe fontanny

11 czerwca 2014
Podczas koncertu 30 Seconds to Mars nie zabraknie atrakcji dla fanów i dużej liczby efektów specjalnych. Na wszystkich, którzy przyjadą do Rybnika, czeka wielkie amerykańskie show.
 
Jedną z atrakcji dla fanów zespołu, będą wielkie dmuchane piłki, które zespół będzie wyrzucać ze sceny. – To element obecny na całej trasie koncertowej 30 Seconds to Mars. Doskonale się sprawdza i powoduje interakcję pomiędzy zespołem a publicznością – wyjaśnia Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu 30 Seconds to Mars.
 
Poza tym, grupa zamierza przygotować całą gamę efektów specjalnych. Już dziś można powiedzieć, że na wszystkich, którzy przyjadą 22 czerwca do Rybnika, czeka wielkie amerykańskie show.
 
Możemy zdradzić, że w trakcie koncertu w powietrze wystrzelona zostanie bardzo duża ilość konfetti. Ciekawym efektem specjalnym będą także lodowe fontanny. To słupy pary wodnej, które pojawiają się na scenie i tworzą naprawdę niesamowity klimat –  tłumaczy Marek Kurzawa z agencji koncertowej Prestige MJM.
 
Warto również dodać, że ciekawą konstrukcję będzie mieć scena, na której wystąpią Jared Leto i jego koledzy. Zostanie na niej dobudowana specjalna konstrukcja. Z tego miejsca koncert obejrzy 15 szczęśliwców, którym udało nabyć się specjalne pakiety biletów przygotowane przez amerykańską grupę. 
 
Organizatorzy przypominają również, że cały czas można nabywać bilety na koncert 30 Seconds to Mars. Można to robić za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com, eventim.pl, ebilet.pl i ticketpro.pl. Wejściówki można również kupić w sieci salonów EMPIK oraz w sklepach Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.