23 maja 2017

Już w piątek Dzień Matki! Z tej okazji agencja Prestige MJM oraz firma eBilet przygotowały wyjątkową ofertę dla wszystkich mam i nie tylko. Do niedzieli będzie można zakupić tańszy bilet na wszystkie koncerty Chrisa Bottiego w Polsce oraz wybrane przedstawienia The Royal Moscow Ballet!

 

W tym roku w Polsce będziemy mogli uczestniczyć w dwóch wyjątkowych wydarzeniach kulturalnych. Pierwsze z nich odbędzie się już na początku września. Chris Botti, jeden z najbardziej znanych na świecie trębaczy jazzowych i kompozytorów, po raz kolejny przyjedzie do Polski. Koncerty artysty odbędą się w Warszawie, Wrocławiu oraz w Szczecinie. Drugie natomiast jest zaplanowane na koniec listopada. Wtedy w pięciu miastach Polski swoje umiejętności zaprezentują mistrzowie z The Royal Moscow Ballet, którzy zatańczą „Jezioro Łabędzie”. Organizator tych wydarzeń, agencja Prestige MJM wraz z największą bileterią w Polsce, eBilet, przygotowała wyjątkowy prezent. A wszystko to z myślą o zbliżającym się Dniu Matki.

 

 

Muzyka oraz taniec to dwa różne światy. Nie od dziś jednak wiadomo, że z połączenia tych dwóch elementów może narodzić się coś pięknego. Pomyśleliśmy, że to ważne święto to doskonały pretekst, by umożliwić fanom muzyki oraz tańca sprawienie swoim mamom wyjątkowego prezentu oraz spędzenie z nimi niezapomnianych chwil podczas tych wydarzeń – komentuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

 

Od najbliższego czwartku, od godziny 12:00, wejściówki będą tańsze o 20 złotych. Dotyczy to biletów z każdej kategorii cenowej. Promocyjne ceny zostaną utrzymane do 28 maja, do godziny 23:59. Te wyjątkowe wejściówki będzie można nabyć zarówno poprzez stronę www.bilety.imprezyprestige.com, jak również przez portal eBilet.pl.

 

Akcja będzie obejmować łącznie pięć wydarzeń. Trzy koncerty Chrisa Bottiego, które odbędą się w Warszawie, Wrocławiu i w Szczecinie oraz warszawskie i krakowskie przedstawienia The Royal Moscow Ballet – dodaje Maricin Matuszewski, prezes eBilet.

 

Royal Moscow Ballet wystąpi w pięciu polskich miastach, w: Gdyni – 26 listopada (hala Arena), Poznaniu 27 listopada (sala Ziemi na terenach MTP), Zabrzu – 28 listopada (Dom Muzyki i Tańca), Krakowie – 29 listopada (TAURON Arena) oraz Warszawie – 30 listopada (hala Torwar). Trasa koncertowa Chrisa Bottiego w Polsce przewiduje występy w trzech miastach: 5 września – hala Torwar w Warszawie, 6 września – Hala Stulecia we Wrocławiu oraz 7 września – hala Arena Azoty w Szczecinie.  Bilety  można nabywać za pośrednictwem stron: www.bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.