Koncert kolęd z tekstami Cygana znakomitym prezentem świątecznym!

1 grudnia 2021

Jacek Cygan i Anna Dymna będą gospodarzami koncertów przepełnionych duchem Świąt Bożego Narodzenia. Na wieczorach kolędowych u progu 2022 roku wystąpią gwiazdy polskiej muzyki. Za sprawą cudownych melodii i przepięknych tekstów Jacka Cygana będzie klimatycznie i nostalgicznie. Bilet na ten koncert na pewno będzie wspaniałym prezentem dla każdego!

 

 

„Kolęda na ten czas. Jacek Cygan świątecznie” – to propozycja dla wszystkich, którzy chcą nieco przedłużyć klimat Bożego Narodzenia. W programie cyklu koncertów znajdą się przede wszystkim kolędy i pastorałki, a także inne utwory, do których teksty napisał Jacek Cygan – autor słów ponad tysiąca piosenek dla największych polskich artystów.

 

Na pięciu koncertach w Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu wystąpią: Stanisław Soyka, Beata Rybotycka, Anna Jurksztowicz, Jerzy Filar, Krzysztof Antkowiak i Zosia Nowakowska.

 

To moi ukochani artyści, każdy jest diamentem czystej wody! Beata Rybotycka to niezwykła osobowość wokalna, Stanisław Soyka śpiewając wyraża duszę, Anna Jurksztowicz potrafi łączyć piękną barwę z cudownymi emocjami, Zosia Nowakowska to powiew młodości, a Krzysztof Antkowiak zachwyca muzycznie i emocjonalnie od czasu, kiedy napisałem dla niego „Pada śnieg” – mówi Jacek Cygan.

 

Obok wokalistów pojawi się także zespół muzyczny „Kameleon Quintet” pod kierownictwem Radka Labahuy. Zaproszenie na cykl koncertów przyjął również Mariusz Patyra, jedyny polski skrzypek, który wygrał Konkurs Paganiniego w Genui. Towarzyszyć mu będzie kwintet smyczkowy. Wieczory kolęd poprowadzą wspólnie Jacek Cygan i Anna Dymna.

 

– Tych dwoje artystów sprawi, że wieczory kolędowe będą niezwykłe klimatyczne, w niemal domowej atmosferze, okraszone do tego ciepłym słowem, pięknymi wspomnieniami i szczyptą optymizmu. Zapraszam na nostalgiczne koncerty z pięknymi melodiami i tekstami zmuszającymi do zadumy – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje wieczory kolęd.

 

Bilet na koncert „Kolęda na ten czas. Jacek Cygan świątecznie” z pewnością będzie świetnym prezentem mikołajkowym dla każdego miłośnika pięknych brzmień. Warto pomyśleć o nim już teraz. Trasa koncertowa zaplanowana została w pierwszej dekadzie stycznia 2022 roku:
2 stycznia – ICE Kraków
4 stycznia – Sala Ziemi Poznań
6 stycznia – Filharmonia Narodowa w Warszawie (2 koncerty)
8 stycznia – NFM Wrocław

 

Bilety do nabycia na biletserwis.pl.