26 stycznia 2022

Koncert „Notte Magica” z udziałem włoskiego tria Il Volo oraz Placido Domingo będzie można zobaczyć w wybranych kinach sieci HELIOS. Bilety trafią do sprzedaży w najbliższy piątek, 28 stycznia na www.helios.pl. Seanse odbędą się w ramach projektu „Helios na scenie”. To znakomity prezent dla wszystkich fanów na kilka dni przed walentynkami.

 


Z artystami na żywo będzie można się spotkać 9 lipca 2022 roku w Atlas Arenie w Łodzi. 26 lat po magicznej nocy w Termach Karakalli, kiedy Jose Carreras, Placido Domingo i Luciano Pavarotti dzielili jedną scenę, dając początek Trzem Tenorom, włoskie trio Il Volo postanowiło oddać hołd mistrzom i temu wydarzeniu.


1 lipca 2016 roku koncertem na Piazza Santa Croce we Florencji włoscy wokaliści dostarczyli młodszym słuchaczom podobnych emocji, jak tamtej magicznej nocy Trzech Tenorzy. Gościem specjalnym tego niezwykłego wydarzenia był Plácido Domingo, który dyrygował wybranymi ariami i pieśniami. Z kolei José Carreras pojawił się na ekranie, wyrażając uznanie za wsparcie udzielone przez Il Volo na rzecz jego fundacji do walki z białaczką. Trzeci maestro z oryginalnego składu Trzech Tenorów, Luciano Pavarotti, reprezentowany był przez Nicolettę Mantovani, wdowę po artyście, której obecność potwierdziło wsparcie dla projektu ze strony Fundacji Luciano Pavarottiego.

 


Trio Il Volo zaśpiewało słynne pieśni neapolitańskie oraz arie z międzynarodowego repertuaru operowego – wszystkie wykonywane oryginalnie przez Trzech Tenorów. Muzykom towarzyszyła słynna orkiestra Teatro Massimo di Palermo pod batutą Maestro Ramóna Tebara. To wyjątkowe wydarzenie zostało zarejestrowane i dzięki temu możemy do niego powrócić.Cały koncert Il Volo nagrany we Florencji będzie można obejrzeć 9 lutego w wybranych kinach sieci kin HELIOS. Sprzedaż biletów na www.helios.pl rozpocznie się od 28 stycznia.


Dokładnie pięć miesięcy później, Il Volo wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi. Koncert odbędzie się 9 lipca 2022 roku. Bilety na łódzkie wydarzenie kupić można na www.biletserwis.pl. Organizatorem tego występu jest agencja Prestige MJM.